Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? 51es körzetben készült fotókat, megjelenítő monitor fotói láthatóak.

2011. febr. 14. 01:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kamu, mint a többi.
2011. febr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon fake, még rosszabb mint a ruzwelli. Nagymamám nézett ki így egy hónap koplalás után.
2011. febr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez f_sza! Mekkora kobakja van és félelmetes fekete szemei.
2011. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez átverés. Ufók léteznek, de a bolygónktól távol. Ez összes ufós videó, kép kamu!
2011. febr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb kamu videó, amit idáig láttam.. Az lehet, hogy léteznek, de akkor mért pont emberi magasságú és alakú lenne? Ez 1 kis photoshop és kész is..
2011. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már megnéztem és érdekes, nem tudom, hogy igazi vagy sem,


Az ufonatuának a teste nagyon gumi szerű anyagnak látszik, ami nem zárja ki azt, hogy igazi, de nem tudom.


Én úgy vélem hogy az 51 körzet egy kamu körzet, ahol már nincs semmi. Ami volt ott azt már elvitték. Gondolataim szerint a körzetben pár hangár lehet, és ha lebuknának nem találnának ott semmit, mivel álca az egész...


Ahogyan elnéztem a bejárati részt és a táblákat, arra jutottam, hogy nem őrzik elég rendesen, hogy ott idegen technológiák legyenek...


Nem hinném, hogy az emberi hír közlés elől eltudták volna az titkolni, hogy ott egy földalatti hangárt létesítsenek.


Ezért is mondom megint, az 51 körzet egy kamu körzet,


Ami a videón van, és igazi felvételről van szó , azt gondolom a Livermore titkos bázison készült. Persze ezeket a dolgokat tudományos titkos intézeteket, nagyon tagoltan, és külön területeket helyezték el, hogy a titkok titkok maradjanak.

2011. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Diator szerinted azon a pár táblán ami ki van rakva mi van írva?:DDDD


Lépd át és meghalsz,kb....törvényesen leszednek sniperral.

2011. febr. 15. 00:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy valós videó lenne..
2011. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom, hogy a táblákra az van írva, ahogyan elmondtam, az is csak egy álca, ha ott tényleg egy igazi ufó körzet található, akkor azt azért jobban védenék pár táblánál. szóval kamu.
2011. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azt nem csak pár táblával védik. Sőt.. Jobban védik mint a Mona Lisa-t. Gyanús is ez nekem. :D
2011. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!