Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szeretném gyakorolni a telepat...

Szeretném gyakorolni a telepatikus üzenetküldést, nem tudom mi az első lépés, hogyan induljak el?

Figyelt kérdés

agykontrolltanfolyamot végeztem ,sajnon sikerekkel nem vagyok elhalmozva, de minden nap meditálok. de inkább csak az egészséges vagyok ,és egyéb témákról szóló meditációkat alkalmazok


se nem naív ,se nem magabiztos vagy, valahol a kettő között, viszont kitartó tudok lenni nagyon ha valamit el akarok érni, ez is egy ilyen dolog ,mi legyen az első lépés .aztán a második ,harmadik stb.. :D


2011. febr. 20. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az első lépés, hogy megtanulsz magyarul, a második hogy koherens mondatokat alkotsz...
2011. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csinálsz egy postafiókot
2011. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

... és annak a személynek is tudnia kell ezt a technikát, akinek a telepatikus üzeneteidet küldeni akarod, mert ha nincs "vevő", hova küld az "adó".

Szerintem az emberi agy erre még rendszeresen és folyamatosan nem képes, az ufonautáktól kellene megkérdezni, ők hogyan csinálják.

2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Agykontroll? Kit akarsz te irányítani? Én maradnék a hagyományos eszközöknél a "távirányítónál" azzal egyszerűbb a vezérlés csak elemeket kell benne cserélni. :)
2011. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 404 ***** válasza:

Igen, Ibolya jól írja, a telepátiát csak olyan személlyel tudod gyakorolni aki már tudja használni ezt a képességét. A legjobb ha profival gyakorlod akinek már jól megy.

Az agykontroll segít elsajátítani a telepátiát, de tulajdon képpen jelentős közük nincs egymáshoz. Az agy kontrollal -ahogy a nevében is benne van- kontrollálod az agyad, és segít megoldani a problémáid, segít az agy felfogó képességed fokozásában és segít hogy olyan dolgokat megvalósíts amire egy átlag ember nem képes. Az agykontrollnak nincs köze a telepátiához, de segítségével könnyebben elsajátítod.

Ezt feltétlen olvasd el: [link]

2011. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ezt feltétlen olvasd el: [link]


404 téged kéne oda elvinni letesztelni és leesne az álluk :D

2011. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

régebben párszor kipróbáltam a szubjektív kommunikációt. nekem már első alkalommal bevált...

itt egy link: [link]

vagy ha van olyan ismerősőd akit érdekel a téma, próbáljátok ki az ESP kártyákat

sok sikert!

2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
77%
Miután felkeltél vedd ki a kezed a biliből... Aztán felejtsd el ezt a marhaságot... Az emberi agyban nincs ilyen szerv, ami adó-vevőként működne... Ez a telepátia csak kitaláció... Csak az a gond, hogy egyesek szerint a csillagkapu, és hasonló filmek is dokumentumfilmek...
2011. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

huha ,köszönöm a válaszokat.

elbizonytalanodtam:( .. hol találhatnék én olyan embert aki profi ebben ???,ha végig kérdezgetném az embereket az utcán ,pofán röhögnének:(

2011. febr. 20. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt is pofán röhögünk, ne félj.


Az agykontroll KIZÁRÓLAG rád hat!

Csak olyat tudsz vele csinálni, ami veled tesz valamit.


Az összes többit nyugodtan felejtsd el.

2011. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!