Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért bénítják...

A földönkívüliek mért bénítják le az áldozatokat? (lent a linkben is lehet látni)

2011. márc. 17. 23:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kösz. Ma se fogok aludni.
2011. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mert egy gazdatest mégse ficánkoljon már!

Ti is elaltatjátok a pácienseiteket műtét előtt, nem??



Üdv: egy földönkívüli

2011. márc. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 M@x ***** válasza:

Gondolom azért, hogy ne tudjon mocorogni, kiabálni stb...

Vagy ne tudja magát megölni, megsebesíteni.

2011. márc. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azért amiért a vadászok az állatokat. Hogy ne tudjon elmenekülni. Ilyen egyszerű.
2011. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 tetris ***** válasza:
59%
Mert különben olyan macerás lenne megtermékenyíteni őket. Csak kapálóznának, meg minden. A szonda beültetése az agyba, vagy az orrba, ez is elég nehézkesen menne, ha a kisérleti alany közbe izeg-mozog. A különféle szövetmintavételekről, meg a rektális vizsgálatokról már nem is beszélve.
2011. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szegény nő de félhetett amikor lebénították!
2011. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Talán úgy a "kivizsgálás" további része fájdalommentesebb?
2011. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
404 ez igaz szerinted? Te úgy is értesz hozzá.
2011. máj. 24. 11:20
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna annyit inni!!
2011. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bocs én nem 404 vagyok, de én nem feltétlenül hinném el ezt, elég hatásvadász ez a videó, a hangeffektek, meg hogy mutatják kinn a sötét helyeket, meg a kutat, direkt be akarják paráztatni a nézőt... plusz úgy tűnik, mintha a nő is betanulta volna a szöveget, van ahol még kissé el is röhögi magát, hát ha ez tényleg megtörtént volna pl. velem és elmesélem, akkor az utolsó dolog, ami eszembe jut, az lett volna, hogy elnevessem magam. Egyébként nem kizárt, hogy (ha vannak elrablások) tényleg lebénítják az embereket előtte, mivel biztosan gondolják, hogy az illető megijedne és esetleg saját magában is kárt tehet véletlenül.
2011. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!