Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k miért nem áruljál el...

Az UFO-k miért nem áruljál el nekünk, hogy már baromi régóta köztünk élnek? Mit terveznek vajon velünk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 15:32
1 2
 1/18 BlackSword ***** válasza:
71%
Mivel nem élnek köztünk azonosítatlan repülő tárgyak...
2011. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy köztünk élnek ? Kik itt az ufók ?
2011. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos, szerintem ugyanannyi esély van rá, mint hogy nem. Ha intelligensebbek nálunk, úgy se ismerjük fel őket. A világegyetem meg végtelen, szóval miért ne? De tényleg.
2011. ápr. 18. 17:44
 4/18 anonim ***** válasza:

nem köztünk élnek.Hanem másik bolygón vagy univerzumba.

De nem terveznek semmit.

2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hol tart a világ. Büszke lehet magára a legelső ember aki riogatni kezdte a jó népet, pedig az már nem tegnap volt...
2011. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy ők mi vagyunk a jővőben és nem akarjuk magunkat összezavarni !!! gondoljátok végig az evuluciót , az ösember széles volt kicsi fejü és a szemei közel voltak egymáshoz, na most nekünk egyre messzebb kerültek a szemeink nagyobbak lettek magasabbak lettünk és ált vékonyabbak is , lehet továbbfejlődve olyanok leszünk mit ők mert mi vagyünk a jővőből
2011. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez jó !!!
2011. ápr. 21. 12:11
 8/18 Zizibige válasza:

Rossz a kérdés, bár én nem tanulok angolt, tudtommal az UFO rövidítés azonosítatlan repülő tárgyat jelent, amire te kíváncsi vagy, azok az ufonauták, vagy földönkívüliek, nekik az UFO, ami repül, mint nekünk a repülő...bár lehet, hogy ők is tudnak repülni, de erről "még nincsenek adatok" :)


A lényeg az, hogy a válaszolók is félreértik, és így arra kaptál választ, amire gondoltál. :)


Én is az evulócióelmélet híve vagyok, előbb-utóbb, azokon a bolygókon, ahol volt/van lehetőség az élet kialakulására, ott előbb-utóbb ki is alakul, ugyanúgy, mint itt. Miért is csak ez az egy ilyen bolygó lenne, mikor másfélékből annyi van (Napok, Holdak, stb)?

Annyi, hogy ők, akik már az űrben járnak, előrébb járnak a fejlődésben. És biztosan vannak olyanok is, akik még fejletlenebbek nálunk. Pár száz év múlva nekik talán mi leszünk a "földönkívüliek :)


A történelemben választ kaphatsz a kérdésedre. Mit csinálnak a fejlett népek, ha fejletleneket találnak? Igába hajtják őket, kizsákmányolják őket, de persze van egy pár pozitív példa is. Nem hiszem, hogy ilyen szempontból nagyon különböznének tőlünk.

2011. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Köztudott, hogy földönkívüliek élnek köztünk akiknek a nevük csillagharcosok. Hátul hosszú majomszerű farka van és teliholdkor mindig egy nagy gorillává változik. A Vegeta bolygóról menekültek ide, mert azt felrobbantotta a köcsög Dermesztő! Jelenleg én a következő nevű csillagharcosokról tudok, akik köztünk élnek: Son Goku, Son Gohan, Vegeta (a Vegeta bolygó hercege), Trunks, Son Goten, Broly. Tovább tudnak fejlődni különböző szintekre, ilyenkor aranyszínű lesz a hajuk. Ha jól tudom japánban élnek, de akárhol lehetnek mivel repülni is tudnak.....
2011. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 EG0 válasza:
Nyugodjon meg fiatalember, nem tervezünk semmi olyat önökkel, amit egyáltalán felfoghatna ezen az evolúciós szinten. Kérem, többet ne feszegesse ezt a témát, roppant kellemetlen ez nekünk.
2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!