Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van valami jó indok arra hogy...

Van valami jó indok arra hogy nincsenek földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne.
2011. ápr. 19. 20:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam!Utolsó voltam(most már utolsó előtti).Szóval nincs!Bizonyítékok tömege állítja/bizonyítja hogy jártak itt a Földön!
2011. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak földönkívüliek, rengeteg nyomot hagytak, rengeteg régi ember csinált feljegyzést, a sok hihetetlen épületről ne is beszéljünk. A Nasca-i fensíket az indiánok csinálták mi? Kész vicc hogy próbálják páran tagadni a földönkívüliek létezését!
2011. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20:51 HATALMAAAS a kommented XDDDDDDDDDD Olyat röhögtem :D:D:D xDxD Egyébként nincs rá indok az Area 51 mindent meg magyaráz -.-
2011. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Milyen hihetetlen építményekről beszélsz? Talán piramisok? olyan hihetetlen egy kupac nehéz kocka? Ha olyan idegen lenne az a sok számodra különleges építmény, akkor nem lenne benne évtizedek munkája.
2011. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A legjobb indok fi(j)am, hogy még létezel, és nem igázták porig ékes kis bolygonkat. :P köv. kérdés?
2011. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem csak a földön van élet hanem más bolygón,galaxisban is.Szóval vannak.
2011. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14:58 Én nem akarok kötekedni, de ezek szerint ha mi találunk egy olyan bolygót amin vannak intelligens lények akkor leigázzuk őket? Szerintem nem. Első szempontunk lenne a barátkozás velük. Azért nem igáznánk le őket, mert a barátságnak több haszna van mint a pusztításnak és ezt minden intelligens lény jól tudja. Ha meg bolygót akarnak akkor mért pont a mi haldokló földünk kéne nekik a több ezer trilliárd bolygó közül amik üresen állnak és körülvesznek minket és csak arra várnak hogy elfoglalják őket? A föld amúgy is nem soká kipusztul alig van vizünk meg olajunk akkor mi a büdös francnak kéne nekik ez a hely. Még mi is menekülnénk innen, meg akarjuk hódítani a marsot és lakhatóvá tenni mert közeleg a vég. Nem hogy még leigázzanak minket egy szaros kihalófélben lévő bolygóért. Innen menekülni kell nem harcolni érte. De ha találnánk intelligens lényeket valahol egy messzi bolygón, szerintem nem igáznánk le őket mert vagyunk annyira intelligensek. Aki ilyen leigázásokra gondol az sok Hitleres vagy Napóleonos vagy háborús filmet nézett, vagy egyszerűen csak egy vadállat.
2011. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Földanya sírvafakad a kommenteden.

És ne nagyon papolj itt,mert a te fajtád tette tönkre e csodás bolygót!

És persze,hogy felkeltettük az idegenek kiváncsiságát,hisz nem értik,hogy mi vezérli az önpusztító embert...

2011. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mi magunk vagyunk az idegen lényeg. és kész.
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
lehetnek, de szerintem csak eukarióták:papucsállat, meg hasonlók...
2011. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!