Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az úgynevezett földönkívüli...

Ha az úgynevezett földönkívüliek, ilyen sűrűn járnak erre, és pár emberrel itt ennyire "közeli" viszonyban vannak, akkor mondjátok már meg nekem, hogy milyen módon jutnak ide?

Figyelt kérdés
A kérdést elsősorban a "nagyágyúknak" tettem fel, többek közt Diator kollégának. Tényleg minden rosszindulat nélkül kérdezem,hogy le tudnád írni pontosan, milyen úton módon jutnak ide? Mert a sebesség ilyen nagy távolságokban már nem valami működőképes opció, ugye a fénysebesség élő szervezetre való káros hatását nem kell ecsetelni, a témában jártasaknak, a féreglyukról már nemis beszélve.Szóval szerintem sokunkat érdekelne,hogy milyen aza technikai vívmány amivel bemutatnak a fizikai törvényeknek? :)
2011. máj. 2. 22:11
1 2 3 4
 1/38 Tom Benko ***** válasza:
Én is várom a tereléseket! :)
2011. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 GeeeKy ***** válasza:
hali. NEm hiszem hogy látogatnak minket ufok..de sztem féregjukon jönnének.Azt előre nem is lehet megjósólni hogy mikor jönnek..Nem közelednek, hanem csak ide jönnek a semmiből:D
2011. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
ahogy csak elbírod képzelni.
2011. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Szia! a féreglyuk féle elmélet lehetetlen sajnos, hiszen az akkor és úgy jön létre,hogy egy csillag végtelenül kicsi pontba zsugorodik össze,ezáltal olyannyira megnől a sűrűsége,és ebből adódóan a gravitációja,hogy a tér-idő síkot átszakítsa, tehát a hatalmas gravitáció, ami galaxisokat szaggat szét, és még a fényt is emagába szívja vagy elgörbíti akkora erőhatással lenne rád vagy akármire, hogy észresem vennéd darabjaidra hullanál szét, arról nemis beszélve hogy egy végtelenül kicsi ponton egy 2 méter körüli embernek, igencsak szűkös lenne átbújni, szóval ez sajna kilőve :)
2011. máj. 2. 22:29
 5/38 GeeeKy ***** válasza:
Te összetévezted a fekete lyukkal.
2011. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 GeeeKy ***** válasza:
Mellesleg fekete lyukba is bele lehet repülni. egy szuper óriás fekete jukba..mivel kisebb lesz a spagettizálódás esélye..tehát nem szakadsz szét ahogy közelited. és ha nincs körülötte por és gáz akkor sugárzást sem kaphatsz. Csak az a kérdés hogy mivan odabent. Egyesek szerint átjáró más univerzumokba...kitudja. szerintem soha senki nem tudja meg:)
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ő igen én azért írtam a fekete lyukat mert válójában azis az, a féreglyuk is egy lyuk a tér időn, mégpedig azért hoztam ezt fel, mert ahhoz hogy átszakítsuk a tér-időt,ahhoz egyrész rengeteg energiát kell összesűrítenünk egy nagyon kicsi pontba, a lényeg mindig ugyanaz, mégha nagyobb is lenne a lyuk, az erőhatás mindenféleképpen szétcincálna szerintem minket :) várok még válaszokat! :D
2011. máj. 2. 22:37
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
képzelj el egy szuper intelligens fajt ami 16 millió évvel előttünk jár minden mai létező technológiában és rengeteg olyanban is amit még fel se fedeztünk. A válasz a kérdésedre emberi aggyal felfoghatatlan.
2011. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen épp ezért tettem fel a kérdést!:) hogy valaki majd leírja azsem baj ha felfoghatatlan :)
2011. máj. 2. 22:54
 10/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt a kérdést küld el inkább a NASA-nak vagy a CIA-nak, ők biztos tudnának valamit mondani, de mi nem. Attól, hogy valaki ufo hívő nem biztos, hogy tudja az ufo technológia csínyát-bínyát. Ennyi erővel megkérdezhetnél egy csimpánzt a kvantum fizika rejtelmeiről.

Esetleg, ha tudnám a választ és leírnám neked akkor tudni fogom, hogy mit reagálna az ősember, ha életében először hallana a magfúzióról.

2011. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!