Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a nagyon...

Mit gondoltok erről a nagyon érdekes ufó felvételről? Szerintetek igazi rajta a lény? Nekem tűnik csak nőneműnek ez az idegen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RsQCXN4o4Ps&feature=youtube_g..


Nagyon faja felvétel.. klassz.


2011. máj. 4. 10:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem rossz de sztem hamis :D
2011. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
szerintem is hamis
2011. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el nem látnak az emberek a szemüktől , ez tuti igazi!


Abba is belegondoltam, hogy hogyan érezhet egy olyan lény a földön aki itt, ragadt a mi világunkban, és egy videót nézve róla a faj nem hinné el hogy ez igazi, és hogy ő tényleg él.


Maradok annál hogy igazi.

2011. máj. 4. 11:05
 4/36 BlackSword ***** válasza:
73%
Nyílvánvalóan hamis... Gondolom ez is olyan az "51-esből kiszivárgott" videó... De az óra elárulja, hogy hamisítvány... A katonai időmutatók: nap. hónap. év. Nem pedig év, hónap, nap...
2011. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
diator nem tanultad még meg hogy ezeknek bármit mutatsz minden kamu? :D csak szólok.
2011. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Ez hamis...Már kérdezte valaki valamlyik nap...

De mivel téged diator egy kérdésednél se lehet meg győzni hogy hamis eggyáltalán miért kérdezel?

2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el hogy nem hiszitek el hogy igazi..

Persze nem állíthatom 100%-ig de van egy kis bizonyítékom...


Az Eminem egyik számában a felvétel ugyan úgy kezdődik ahogy a felvétel hallatszik az idegennél is nézzétek csak meg... http://www.youtube.com/watch?v=S9bCLPwzSC0

2011. máj. 4. 13:15
 8/36 A kérdező kommentje:
ja amit akartam még mondani, hogy az ujjai nagyon hosszúak , nagyon érdekes tuti igazi, és ilyen jelmez nincs ami ennyire életszerű, és ami ráadásul a szemöldökét így mozgatja...
2011. máj. 4. 13:18
 9/36 anonim ***** válasza:

És ez szerinted mit bizonyit? Eminem klipjébe se az eredeti hang volt, nem egy ősrégi kamerával vették volna fel, felvették új kamerával képminőség lerontva és hang alátéve ennyi.

Nem muszály jelmeznek lenni..Animációról gondolom hallottál már..

2011. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

EZ nem animáció ... Ilyen animáció nincs :D azt biztosra veszem ... Az animációt meglehet különböztetni a valóságtól, tanultam film-el kapcsolatban is, 1 évet... :)


Az a gép aminél eminem gyerekkorát vették fel, annak az előde 50-60 éves, ami ugyan olyan hangot ad ki,... szóval érted... A lényeg, az én szemszögemből nézve hogy igazi a felvétel.

2011. máj. 4. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!