Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egy nap arra ébrednél,...

Ha egy nap arra ébrednél, hogy a tévéből, internetről, rádióból azt hallod, hogy az idegenek egy csoportja felvette velünk a kapcsolatot, mit szólnál?

Figyelt kérdés
Mi lenne az első benyomás? Megijednél, vagy inkább örülnél? Mennyire változna meg a világról alkotott képed?
2011. máj. 13. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem változna meg. Engem nem igazán érintene az egész, hacsak nem akarják lerombolni a Földet. Szerintem igazából a felsőbb hatalmak most is kapcsolatban állhatnak földönkívüliekkel.
2011. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem változtatná meg a képet, és reménykednék, azonnal találkozni szeretnék velük, és megfigyelni a viselkedésüket, hogy nem e gonoszak, vagy nem e átverés, de valahogy úgy érzem Amerikában fognak először hívatalosan megjelenni.. :(
2011. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha intelligensebbek, mint mi (már pedig ez a valószínű), akkor szerintem be sem teszik a lábukat (vagy akármijük is van) Amerikába.
2011. máj. 13. 09:47
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, de az biztos, hogy elgondolkodna Vatikán és a többi vallási központ, hogy mégis mitévők legyenek (bár Vatikánban volt ilyen jellegű vita nemrég, hogy üdvözölhetnek-e az idegenek?).

Amúgy meg jó kérdés, hogy mi lenne, egy biztos, én nem félnék akkor, mert nem különféle elrablások lennének, mert nem ezért jönnének ide (vagy azért, hogy kiirtsanak minket, bár a biztonság kedvéért adnék nekik egy kis listát...).

A másik: én kíváncsi lennék az emberek tekintetére, mikor nézik a kedvenc műsorokat (főleg a 18+-t) és hirtelen megszakítják az adásukat... .

2011. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira intelligensek, erre bolygóra sem teszik a lábukat. Pláne ha olvassák az itteni kérdéseket...
2011. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
:D Ez jó, köszönöm a vicces válaszokat is. Na igen, a Vatikán bajban lenne. Egyébként azt én sem hiszem, hogy ha jönnének valakik, akkor csak azért jönnének el idáig, hogy lerombolják Los Angelest, vagy más metropoliszt, annyira azért csak nem unatkozhatnak.
2011. máj. 13. 10:50
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
A pánik és a vallások miatt ez a nap valószínűleg sosem fog eljönni... Esetleg úgy, mint a függetlenség napjában, hogy a hatalmas űrhajók már láthatóak lesznek az égen és nem lesz más lehetőség, mint elmondani az embereknek, hogy hát igen ez van...
2011. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem betojnék, mert az az jelenti hogy ha ők jöttek hozzánk hogy sokkal fejlettebbek és ezáltal azt csinálnak amit csak akarnak :-S ... de nagyon elfutni nem lehetne úgyhogy valószínű csinálnék egy kávét, elszívnék hozzá egy doboz cigit és szép lassan szívrohamot kapnék.
2011. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a sok idióta vallási háborút indítana ellenük
2011. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Nem különösebben hatna meg. Nem változna meg a világképem.
2011. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!