Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok, ezek valódi...

Mit gondoltok, ezek valódi űrlények?

Figyelt kérdés
Én mondtam, hogy jönnek a medvedisznóemberek: [link]
2011. máj. 25. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu, akkor kétlem hogy űrlény. xD Ugyan már, minek akarna egy űrlény disznónak kinézni? Vagy denevér emberré változni?
2011. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ott van gollam egy kicsit kiszőrösítve. A másikról meg ordít a photoshop
2011. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem senki nem olyan hülye, hogy elhiggye, hogy azok valódi képek. Ebben a cikkben az információ számít, nem az illusztráció.
2011. máj. 25. 10:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyerekek azért nem minden hazugság ám!A valódi mindig elvegyül a hamisak között.Csak mindenki fél...
2011. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek az esetek tényleg megtörténtek, akkor is kétlem hogy valami ufó. Inkább valami démon, vagy valami genetikai mutáns. Vagy CIA kísérletek elszabadult eredménye. Minden esetre, tuti nem űrlény.
2011. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos egy alakváltó reptoid sz*patja népet.:D

vagy tényleg egy medvedisznóember, de akkor eléggé elfuserált mert csak medveember.:D

2011. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akarod mondani csak disznóember? :D Amúgy érdekes, nekem is a reptoid ugrott be először, a denevér miatt... de a disznót nem vágom :D
2011. máj. 25. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
ja, igen, disznóember:D jólvan na, fáradt vagyok:D
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

hát sztem nagyon böszmeség :D

úgy őszintén, mér kéne azt elhinni, hogy az emberek szeme láttára akarna valami átváltozni. a filmekben sem úgy van :D alapból nagy hülyeség. most ilyen kamu történeteket én is kitalálok.

2011. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a sima Dragonall nevű anime első pár részéből egy történet...


ittvan egy rövidke videó a karakterről: kb 1:17től rédemes nézni: http://www.youtube.com/watch?v=hon0KgBwW6g


aki meg nemtudja mi az a dragonball szégyelje magát:D

2011. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!