Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi tortenne ekkor? (Kérdésed...

Mi tortenne ekkor? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha valaki talalkozna ufokkal,hogy reagalnanak az ufok?

A talalkozast nem varosban,hanem egy mezon gondoltam.

Mivel lehet a talalkozast elocsalni ?vagy venetlen az egesz ?


Valaki felvilagositana az ufo es ember talalkozasokrol ?


Valaszokat elore is koszonom!


2011. máj. 30. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elájulnál.
2011. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ufók nem hinném hogy megijednének, mivel ők jöttek el egy másik bolygóra, nem véletlenül botlottak beléd. Valószínűleg tudják/sejtik hogy más élőlényekkel is fognak találkozni.

Vagy elrabolnának, vagy megpróbálnának veled kommunikálni, vagy eltűnnének, vagy kommunikálnának veled/elrabolnának de utána kitörölnék a memóriád..sok lehetőség van.

Előcsalni nem tudom, hogy lehet. Más a szakterületem.

Auf Wiedersehen

2011. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mentalist ***** válasza:
Bepaníroznának megsütnének apró darabokra szelnének és megetetnének a csillagközi mutáns macskájukkal.
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mentalist ***** válasza:
Ha elő akarod csalni őket szórj lisztet a szemedbe. Álj az utca közepére Orditsd el magad: Mamutfenyőn csüngök mienazegérhafut mert tökéletes az alakom(ez a titkos jelszó)Pördülj hármat verd orba magad négyszer és az ufók már jönnek is.
2011. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jo jo,nem alocsalogatni akarom csak kivancsi voltam...

Masodik, koszi.

2011. máj. 30. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te komolyan elhiszed hogy ufokkal találkozol 1 mezőn vagy akárki menj orvoshoz.
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, menj ki egy mezőre, és majd meglátod, hogy mi lesz. Küldj nekik fényjeleket.
2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!