Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kompromisszum kötés lehetősé...

A kompromisszum kötés lehetőségének keresését vagy a teljes aktív ill. passzív ellenállást támogatod?

Figyelt kérdés
Természetesen a 2012-es invázióról van szó.
2011. máj. 30. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van rovar irtóm engem nem tudnak bántani a repülőtíliánok :D
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd adunk nekik kis jó magyar pálinkát, egyből barátságosabbak lesznek
2011. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
Ébresztő!!! Jó reggelt!!! Felkelni!!! Kezeket ki a biliből!!! Semmilyen invázió nem lesz itt 2012-ben... A maják is megírták, hogy vége lesz valaminek... És ez a valami az ezotéria... Azon az éjszakán minden mindent látó, érző, halló sámán bevonul a börtönbe, és egy új világrend lesz kibontakozóban, ahol a józan ész és a logika diadalmaskodni fog az ezotéria felett... És ez a vadbaromság nyomtalanul megszűnik, mint ha nem is lett volna...
2011. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább csoportos öngyilkosság!
2011. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
raptorJesus hagyd már aba a szentségtörést h Jézus raptor meg plejád volt. Fejezzétek már be Jézus gyalázását.
2011. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 17. ***** válasza:
Oké,feltételezzük hogy lessz 2012-ben a híres nemistudom mi van most terítéken,eljövetel?mindegy amikor 2008 környékén médiába került ez az egész világvége még eleinte arról mentek a fórum,valamint egyéb oldalakon a diskurálások,hogy megmentők jönnek és igy elkerüljük a bajt.Ezután volt hogy nem lessz baj,hanem szellemileg lépünk pik-pak magasabb szintre.Majd most a harmadik,mióta többen hallotak a Reptiliánokról,fejükbe vették ezt hogy leigáznak,rabszolgasorsba vetnek(visszaveszik ami az övék). amit ki szeretnék ebből hozni,hogy szerintem még legalább 2 szándék fog elterjedni,mire elérjük a bizonyos dátumot.De kérdem én szándékos ez a folyamatos összezavarás a valódi akármi érdekében?(bocsánat kifelejtettem a Nibirut :P)
2011. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A j0 kurv4 4nyádat, azt támogatom, te elmeroggyant balf4sz. Neked világvége lesz az fix, megyek megnevellek a vasrúddal. Raptor amúgyis a Jurassic parkban volt, mit izgultok ezen a tölgyfagyökéren.
2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tibroda ***** válasza:
A támadás nem 2012 ben lesz hanem 3000 erben ha 2012 ben lesz akkor mindenki nek nekik kel menni eltudjátok képzelni kis pelenkás baba m16 osal amugy tuti legyőzök őket mert van az USA China Europa Mec stb...
2011. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!