Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről, lehet...

Mit gondoltok erről, lehet valóság alapja?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 25. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Naná, jönnek a Plejádok, a Szürkék, de még a Triponok is. Hát hogyne.


Komolyabb válasz a kérdésre: azt gondolom, hogy nem. Ha van is földön kívüli értelmes élet, ami tud rólunk, nem bizonyos dátumokhoz köti a kapcsolatfelvételt (mert nem hülye, ha ide bírt jönni), hanem ha jónak látja, felveszi velünk a kapcsolatot, ha nem, nem. (Egyébként az a valószínűbb. Olyan idióta, pökhendi és önző "intelligens" lény, mint az ember, nincs még egy - legalábbis remélem.)

2011. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség :) ha léteznek is az idegenek, merőben lesz*rják azt, hogy július 21-e előtt bejelentik-e, hogy léteznek, vagy sem. Ha meg be is jelentik, mi fog változni? Akik hittek bennük, ezután is fognak, akik nem hittek, nem fognak. ennyi :)
2011. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
júniust akartam írni, bocsi.
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy igaz lenne, mi erre a garancia?
2011. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Patkány.Király ***** válasza:

há én már semin nem lepödök meg

nem birom felfogni ami történt kajakra aszittem scifit álmodok combon csíptem magam és nem álmottam

nem elég h látam valamit amire nincs szó de még megtuttam h földönkivüliek vagyunk az álatok nem azok már itvoltak a földön de betelepitették az embereket a k.rva életbe és az evolúció hazugság szemenezsdett hazugság én meg abba hittem ediog az evolúcióba de akor mi a f@szér tanítyák az iskolába az evolúciót akva életbe emberek nézetek magatokra nézétek meg a kezeteket a testeteket mi földönkívülről jöttünk és eszt bisztos forásból tutam meg akrva életbe űrlények ivadékai vagyunk

sz@r érzés h nem hisz nekem senki megőrülők

2011. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:O
2011. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bakker patkány király, 404 nem vert meg túlságosan? Mitöl ez a nagy változás?
2011. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elvileg patkánynak igaza van, nem teljesen de igaza van...


Van evulució, hiszen fejlődünk, de a dns-ünket az idegenek alakítják és beleteszik a mi genetikai mutációnkba az ő dnsüket... röviden ennyi.

2011. jún. 26. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!