Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy találkozhatok ufóval?

Hogy találkozhatok ufóval?

Figyelt kérdés
kérlek értelmes válaszokat írjatok mert nagyon szeretnék ufót látni!!!
2011. júl. 14. 13:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
ufóót? Értelme válasz: SEHOL
2011. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
értelmes*
2011. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nézz tükörbe. xD Amúgy jó is lenne ha ilyen könnyű lenne.
2011. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
menj el a marsra
2011. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
12db sör után már látsz furcsa dolgokat XD(nem tapasztalatból beszélek)Amúgy ne vegyél komolyan én nagy ufo hívő vagyok de ez nem ilyen egyszerű de aszt javaslom hogy nézegesd éjszaka az eget és talán látsz valamit!De amúgy szerintem az ufo dolgok 80% hamis me mindig gyorsan eltűnő fényhatásokról számolnak be az érintettek és ha van kint egy fejlett faj akkor az valószínűleg próbálna kommunikálni velünk vagy pedig fognák magukat oszt leigáznának fisz megtehetnék!De ne feledd az űr hatalmas!(És szerintem rohadt nagy anyagpazarlás lenne ha egyedül lennénk na meg ha itt akkor sztem simán megtörténhet máshol is hogy kialakuljon az élet!
2011. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ülj ki éjszaka a teraszra/erkélyre/udvarra egy távcsővel,fényképezővel,vagy kamerával és,ha szerencséd lesz,talán látsz valami érdekeset.:)
2011. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
az űr akkora, hogy a naprendszer az akkora benne mint egy sivatagban egy homokszemcse! így képzeld el! szinte lehetetlen hogy csak itt élnek bár még az is lehet mi vagyunk a legfejlettebbek de azis hogy a legelmaradottabbak ha már lennének annyira fejlettek biztos ide is eljönnének körülnézni:)
2011. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
kérd meg a szomszédod, hogy dobáljon a kertetek felett át különféle dolgokat. amíg nem tudod beazonosítani, hogy micsoda, és repül, addig ufo lesz...
2011. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

UFO=Unidentified Flying Object, tehát azonosítatlan repülő tárgy.

Ezért, ha a haverod eldob egy csészealjat, és te nem tudod, hogy az az, kb. az is UFO, szóval ezek alapján elég könnyen talizhatsz eggyel.

Ha földönkívüli élőlényre gondolsz....hát azt nem tudom. Űrkutatás, űrhajósok...

2011. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már kicsit unalmas ez az azonosítatlan repülő tárgyas duma, mert nem kell okoskodni. A téma címe is UFO észlelések, és űrlényre is lehet érteni ezt a dolgot, s nem kell a szkeptikus lowoknak okoskodni.. Ha nem tetszik, akkor ne nézz be ide..
2011. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!