Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igaz? Www....

Szerintetek ez igaz? Www. Youtube.com/watch? V=6BhHuqb7DME&annotation_id=annotation_816018&feature=iv

Figyelt kérdés
én szerintem igen de meg kérdezem inkább a véleményeteket
2011. aug. 4. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem lehet megnyitni a linkeltet
2011. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nem jó a link!
2011. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Argloss ***** válasza:
2011. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Argloss ***** válasza:
59%
Érdekes, hogy az ilyen felvételeken sohasem lehet rendesen látni a dolgokat... Szerintem ez sem igaz, ahogy rengeteg másik felvétel sem. Ha idáig el tudnak jönni és nem akarnak kapcsolatba lépni velünk, akkor vannak olyan fejlettek, hogy ne tudjunk róluk...
2011. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy repülőgépmodell. Vagy Tony Stark.
2011. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon ronda mérnöki eredmény
2011. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi mindenki de nekem működött a link nem tudom mi van vele.
2011. aug. 5. 10:47
 8/14 Valaki Renáta ***** válasza:
Ugyanilyet már rengeteg felvételen láttam. Legelőször űrfelvételeken, csak azok változtatták az alakjukat.
2011. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyre rondább űrhajókat csinálnak. :/
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A discoveryn vagy natgeon van egy olyan sorozat, hogy Para? Normális? Ott mindenféle felvételt vizsgálnak és megpróbálják rekonstruálni. Ezt a felvételt is mutatták már benne és arra jutottak, hogy a tó másik oldalán egy léggömbbel szórakoztak.


Viszont volt egy videó, amivel nem tudtak mit kezdeni a sorozatban, nem tudták bebizonyítani, hogy kamu (mivel nem sikerült leutánozni). Abban az volt, hogy egy ember a kertjében filmezett le 2-3 alakot. Gyerek magasságúak voltak de baromi vékonyak és igen érdekes volt a mozgásuk. Azt a videót ha megtalálná vki youtube-on, belinkelhetné...

2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!