Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Halottatok már erről? Mi a...

Halottatok már erről? Mi a véleményetek? Ha ez mind igaz akkor hol van a kiút?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 21:59
1 2 3 4
 1/37 bix ***** válasza:
azt mondják a pszichológusok ezt egészen jól tudják már kezelni...
2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 M@x ***** válasza:

diator, szerintem mi már nem éljük meg mire az emberiség kiutat talál...

Persze, hiszem, hogy a szebb jövőt még megélem.

De ha így folytatjuk nemhogy szebb jövő, de szebb holnap sem lesz!

2011. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Ez egy hatalmas nagy sületlenség... van akiben egyáltalán felmerül, hogy ennek lehet igazság alapja? Vicc
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

ha megbocsájtod, kedves diator, akkor nem olvasom végig ezt az igen érdekfeszítő szöveget, azonban kiemelnék csak egyetlen mondatot:

"...A Domain számára Űrbázisként azok a helyek felelnek meg, ahol alacsony a gravitáció. Ezek elsősorban: a Föld holdjának másik fele, az aszteroid övezet valamint a Mars és a Vénusz..."

tehát az alacsony gravitáció.

a hold másik fele- miért, az egyik felén más a gravitáció?

csakis ez lehet a magyarázat, hiszen a felfedezéstől nem kell tartaniuk, mivel a bázisaikat - ahogy az az ufonauta elmondta- elektromágneses fedél borítja a kíváncsiskodó tekintetek elől...

aszteroi övezet- na, ez stimmel, ott aztán alacsony a gravitáció

mars- szintén stimmel, ott is alacsony

vénusz- no, itt már megbicsaklik az egész mese, mert ezek a nagytudású űrutazók igazán észrevehették volna, hogy vénusz és a föld gravitációja gyakorlatilag megegyezik...

vagy elromlott a gravitométerük?

és akkor még nem is beszéltünk a vénuszon uralkodó, a földit több százszorosan meghaladó légnyomásról, és több száz fokos felszíni hőmérsékletről :)

diator, diator, te szivatsz minket!

bedobsz valami mérhetetlen blődséget, és magadban jót röhögsz rajtunk, hogy érveket pazarlunk a cáfolásra :)

2011. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

na, azért csak beleolvasta egy kicsit- megérte!

ez a ferenc ferdinánd ügy letaglózó :)

aki ezt képes volt kitalálni, akár egy brazil sorozatot is sikerre tudna vinni :)

2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Imádom a fantasy történetek, elolvastam. Beteg, aki ezt kitalálta, de egyben nem tudatlan, mert vannak összefüggések
2011. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
a sztoriban.
2011. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%

Végig olvastam.

Nagyon érdekes mert jó pár dologban van összefüggés és amúgy az elektromágneses mező nem tesz láthatatlanná ezért mondta azt hogy a hold túlsó felén van.

Az elektromágneses mező abban segít hogy a műszereinket jól összezavarja. És marha érdekes hogy már pontosan nem is tudom melyik apollo küldetés során mely a holdra irányult talán 13 de az a lényege hogy miután megkerülték a holdat titkos frekvencián kódolt üzenetet küldtek a földre melyben ez állt "Láttuk! A mikulás létezik".

Természetesen eltitkoltak mindent míg nem az egyik legénységi tag elmesélte mit láttak. Mikor elérték a hold sötét felét a műszerek elkezdtek sípolni kattogni egyszóval meghibásodtak (Elektromágneses mező hatása) és a

holdról egy vakító fény pásztázta a hajót. Miután kiértek a hold mögül minden műszer helyre állt. Egyszóval nem tudom mit higgyek nekem ez a hobbim és a sok teória között talán ez a leghihetőbb.

Egy tanács: Nem úgy kell az ilyen témájú dolognak neki ülni hogy áhhhhhh már megint egy zagyvaság hanem mérlegelni utánanézni kiértékelni és keresni a párhuzamokat és persze figyelmesen elolvasni.

Ha az ilyen dolog nem érdekel bele se kezdj!

2011. aug. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
ez egy borzalom.mért kell rendes,tisztességes polgárokat ilyen lehozó sületlenségeknek kitenni?
2011. aug. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 bix ***** válasza:

az elektro mágneses impulzus ha eléri az elektronikát akkor nem csak megzavarja hanem tönkreteszi. nem javul meg ha kiér a hatósugárból, hanem tönkrement. ha ennek csak a fele igaz lenne az apollo szépen irányíthatatlanul belezuhant volna a napba vagy az első akadályba amit talál.


a mikulás létezik? ott lakik fent baaaaaaaazeeeeeeee

én meg azt hittem eddig hogy a szüleimtől van anándék... egyébként víz nélkül mit csinálnak ott lények? vagy ők nem is szén alapúak és nem kell nekik?


imádom ahogy azt hiszi pár ufó tudós hogy mindenki olyan hülye mint ők...

2011. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!