Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan ismerhető fel az UFÓs...

Hogyan ismerhető fel az UFÓs ereklyéket gyűjtők?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek, akik nagyon készségesek és bölcs és tapasztalt embereknek adják ki magukat valójában pedig éppen ennek ellenkezője, becsapják áldozatukat.


Látszatra kellemes benyomást keltő segítőkész emberek, valólyában pedig csak az emberi testekben elhelyezett bioimplantátumokra és egyébb idegen tárgyakat gyűjtenek 4


Milyen tapasztalataitok vannak ? Kiket lehet értesíteni ekkor.


2011. aug. 11. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
barátokat érdemes értesíteni ekkor, akikben megbízol
2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te is félted Ferit?
2011. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Valaki Renáta ***** válasza:
Én most hallottam erről először, úgy hogy itt olvastam. Tanulságos volt!
2011. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És én hogy valljam be 404nek hogy átvertem?
2011. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most itt volt 404-es is, olyan kedves aranyos volt, erre kiderűl, hogy csak azért hogy a bizalmunkba férkőzve ufós dolgokat szerezzen. Én nagyot csalódtam benne ! Azt mondja biztonságban lesz Feri, erre elviszi egy vadászó remetéhez a világ közepére, ez nem éppen felelős viselkedés. És az sem igaz, hogy ha Feri munkanélküli akkor nem jár ingyenes orvosi ellátás, mert csak el kell menni regisztráltatni magát a munkaügyi központba és onnan egy papírral az önkormányzatban érvényesítik a TB-jét, fizeti az állam, de még utána sem néz Feri :(
2011. aug. 18. 14:01
 6/10 anonim válasza:
ki a franc az a feri, megmondanátok?
2011. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Feri egy ember volt aki arra ébredt hogy volt egy ufó implantátum a gyomrában, 404-el találkozott, elkísérte 2 ember, de 404 megkérte őket hogy csak Feri menjen vele. Feri elment 404-el, a műtét sikeres volt, és 404 elmondása szerint Feri a legjobb helyen lábadozik jelenleg. Valójában Feri már nincs köztünk.
2011. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó ezt honnan tudod?

rosszat álmodtál?

2011. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Onnan lehet felismerni az UFO-ereklye gyűjtőket , h nincs a gyűjteményükben semmi.

Bár , nálunk lomtalanításkor , csapatokban portyáznak , mint az ősmagyarok.

2011. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Piros szem, elegáns öltöny, rossz helyesírás.
2011. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!