Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy narancssárga...

Láttam egy narancssárga pöttyöt az égen, mi lehetett ez? (hosszú)

Figyelt kérdés

Először csak azt láttam hogy jön felém az égen a távolból, nagyon erősen világított narancssárgán, aztán mikor felém ért már elég nagy volt. De amint a város felé ért eltűnt szép lassan. Nem sokra rá, pont arra néztem és még egy ugyanilyen sárga pontot láttam, csak az a helyzet hogy mivel teli hold volt tisztán láttam hogy a hegy előtt száll fel, kb ugyanott ahol az előző. És ez is amint a város felé ért eltűnt, bár ez nem lassan szinte azonnal.


Amúgy a város széléről láttam az egészet egy tisztásról.


2011. aug. 13. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Amolyan jókívánságlámpák. Külföldön megszokott, nálunk még újszerű, nyugi!
2011. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyértelműen ufó. Kinézett magának és be fog szippantani még ma éjjel. Ha egy ufó beszippant az nagyon fáj, és sok-sok ideig szenvedni fogsz, mielőtt meghalsz.
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esküvői kivánsálámpa eza trendi.brr
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az sajnos csak egy lampion volt. Az idegeneket csak kiválasztott emberel láthatják. Nem, sajnos te nem vagy kiválasztott, ez egy procedúra, mely után már nem kérdeznél ilyet. De még bármikor lehetsz az! Rendszeresen érkeznek a Földre Kutatók, akik beavatandó embereket keresnek. Hidd el, ha rád esik a választás, jelentkezni fognak!

Üdv: Xendos - István

2011. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Láttam egy narancssárga pöttyöt az égen, mi lehetett ez? (hosszú)"


Akkor szerintem egy hosszú narancssárga "pötty".

2011. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csakis pattanás lehet. valószínűleg jó gennyes ha már narancssárga volt.
2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lôj rá petárdával, örül majd neked az a "pötty"
2015. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!