Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elhiszitek, amit Diator,404,...

Elhiszitek, amit Diator,404, Feri és Szükari mond?

Figyelt kérdés
Melyik írásait tartjátok hihetőbbnek?
2011. aug. 19. 02:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

8:06 voltam. na akkor vegyük sorjában egy korábbi beszélgetés alapján: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1251..


Érdekes, hogy milyen hamar reagált a kérdezőre 404 és egyetlen mondat alapján felajánlotta neki a találkozást. "Rendben van kislányom" Na ilyent egy 52 éves biztos nem mond egy 26 évesnek, ebben a korban még simán megd..ni akarják ezt a korosztályt. Talán egy80 éves nagypapi kislányoz egy érett nőt. Na de térünk is ki az érett nőre. A fogalmazása inkább emlékeztet egy tizenéves csitrire, mint egy 26 éves nőre, aki ráadásul helyesen sem tud írni, sőt pontosan azokat a hibákat követi el, mint 404. "belőlle, rolluk, tőllük, megilyed". A kérdező kérés nélkül elkezdte a beszámolóját minden átmenet nélkül továbbra is gyerekes hangnemben. Úgy tűnik 404 nehezen találja meg a korosztályhoz illő stílust :-) Aztán ha átlapozunk a 4. oldalra, 180 fokos fordulat a kérdezőnél, ahogy kikel magából és amilyen szöveggel, szintén a tizenéves csitri jut az eszünkbe.

másik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1596..


Milyen jól elbeszélgetnek :-) úgy látom itt kipihentebb volt, mert jobban oda figyelt a helyesírásra. Ez is érdekes, egyszer tele van az írása szarvashibákkal, máskor meg nem. Kérdező: "404-et sose keresd, majd ő jelentkezik, ha jónak találja, úgy látom nekem most szerencsém volt, mert elég sok kérdésem megválaszolt. Ezúton is köszönöm neki." Hát az előbbi nem ezt bizonyította. Összegezve: 404 kb 22 éves számítógépgüzü srác, valszeg nem dolgozik, nem tud aludni, magányos és sok sci-fit olvas. De az is elképzelhető, hogy személyiségzavara van, ha ekkora beleéléssel vesz át több szerepet.

2011. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem


én nem birok elképzelni egy másik bolygót ahol ugyanígy élnek más élőlények amik repülőt gyártanak és utazgatnak a galaxisokban

2011. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
dehogy hiszem :D
2011. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Valaki Renáta ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:49


Hm....

2011. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Álló László ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!


Én 404 írásait tartom eddig a leg hihetőbbneknek.

Bár amit a 2012-ről mondott az nem győzött meg.

2011. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Diatorban néha legalább felcsillan egy kis humorérzék és nem utálatoskodik. 404 nekem hiteltelen, Szükari nem tudom ki, Feri sztorija meg akkora kamu, mint a ház.

Ezt úgy mondom, hogy elképzelhetőnek tartom a földönkívüli élet létezését, úgyhogy még nem is vagyok az a nagy szkeptikus, de ami baromság, az baromság.

2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
A földönkívüliekben hiszek, de ezeknek a személyeknek nem.
2011. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!