Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen UFÓS titkos társaságok...

Milyen UFÓS titkos társaságok vannak?

Figyelt kérdés

Eddig nem is tudtam létezésükről és hogy egymás feltérképezésére törekszenek. Azt hittem, hogy ufó kutató szervezetek, magányos farkasok és ilyen tizenéves kockák vannak csak akik végülis mindennek bedőlnek.


De most kiderűlt, hogy van az Ellenállás, létezik ereklye gyűjtő, akiről tud az ellenállás is és feltérképezik egymást. Ezen kívűl milyen underground vagy félhivatalos szervezetekről tudtok ? Esteleg te is benne vagy egyben ? Mondanátok valamit ?


2011. aug. 22. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én az ufominátusokat ismerem.
2011. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk nem lenne titkos! Éljen 404!
2011. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondhatok: igen, vannak.
2011. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kérlek meséljetek is róluk !! Nagyon érdekelnek, olvassák ezt a fórumot ? Mit szólnak hozzá ? Kikből áll, miért vannak mika céljaik stb ? Hogyan ismertétek meg őket hol vannak ? Mikor lesz a következő UFÓS fesztivál ?
2011. aug. 22. 19:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Ufós fesztivál.... xD
2011. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezek nem így mennek, nem parádézni járnak össze, néha figyelik az oldalt én is így jutottam el ide, mert nem mindenki csak poénkodni jár ide, sok hasznos dolgot is meglehet tudni itt.
2011. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Titkosak!
2011. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*TITKOS TÁRSASÁG* benne van a nevében. Ha tudna róluk kívülálló már nem lenne TITKOS.
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ne vicceljetek tele van a net titkos társaságokkal ! Szenthelyi Árpád is már tavaly óta súlykólja belénk az ellenállást akinek a tetején ráadásúl egy Reptoid van.


Valamit lehet tudni csak, névtelenül anoníman írjatok ide, nem fog kiderűlni semmi sem ! Minek vannak ezek egyáltalán ? Hogyan lehet kutatni azt ami már nincsen egy ideje stb ?

2011. aug. 22. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne legyél már ilyen naiv. Csak a gyakorikérdéseken már legalább tíz embertől hallottam hogy ők igenis az ellenállás tagjai és idegen szövetségesekkel tartják fenn a kapcsolatot (igaz, hogy mindegyik más fajt mondott, ráadásul mind olyat, amire a google, a legnagyobb netes kereső sem dobott semmit...). Ez csak egy kitalált szervezet, amit a lelkes gyermekek arra használnak, hogy hitelt szerezzenek a szavuknak. Mert ha odaírják hogy "én pedig az ellenállás tagja vagyok", akkor hogy is kételkedhetnénk?:D Arról nem is beszélve, hogy ha egy ilyen társaság létezne, szerintem igyekeznének titokban tartani, nem szétkürtölni a neten... Elég érv volt, vagy éltek tovább az álomvilágban, ahol a szupergonosz gyíkemberek 2012-ben elpusztítják az emberiséget?
2011. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!