Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az emberiségnek lenne...

Ha az emberiségnek lenne lehetősége, hogy elfoglaljon egy másik civilizáció bolygóját, megtenné?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:10
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
hmnd0 én elhiszem amit írsz, de ezt a kapcsolat tartást az idegenekkel, ezt be tudnád bizonyítani valahogy?:D
2011. aug. 25. 11:13
 22/33 hmnd0 ***** válasza:
Sajnos nem lehet bebizonyítani nem véletlenül nem lépnek minden emberrel kapcsolatba.Benne van a szabályzatban hogy nem léphet semelyik 7-es szintű faj nála alacsonyabb szintű civilizációkkal kapcsolatba.Azért nemsoká elérjük az ő szintjüket mert 7 szint van és akik tudnak űrhajókkal utazni idegenek azok 7-es szinten vannak,már lassan mi is eljutunk odáig mert mi 6-os szinten vagyunk.Ezt senki se értelmezze úgy mint egy videojátékban amikkel mostanság a fiatalok játszanak,ezek a szintek az intelligencia mértékét jelölik.Igaz néha adnak ajándékokat de szigorúan titokban kell tartanom hogy az nem ember alkotta dolog/idegen élőlény.Nem láthatja senki csak én és az 1000000 ember aki tud az idegenekről.Ezért nincs tele a világháló ilyen képekkel.Még mi egyszerűen nem állunk készen hogy találkozzunk velük.Majd akkor fogunk készen állni ha tudunk a féreglyukakon keresztül utazni és fénysebességgel menni,plusz ha feltaláljuk a lézer és plazma fegyvereket.Képessé kell válnunk a telekinézisre is és a páncélunknak is szinte áthatolhatatlannak kell lenni.Kb.Ha ezek meg vannak készen fogunk állni.Hamarabb nem nagyon.
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
És ha ez a szintváltás bekövetkezik, akkor megmutatják magukat az embereknek? Köszönöm, hogy válaszolsz a kérdéseimre :)
2011. aug. 25. 20:28
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem rajtuk múlik, hanem az embereken. Ha eljuttok arra a szintre, ahol a szemetek arra használjátok, amire feltalálták, akkor megváltozik minden.


Piramisokban keressetek válaszokat szintén, na és a szemet.

2011. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 hmnd0 ***** válasza:
Igen bizonyára akkor felfedik magukat.Mint már írtam ha most lépnének kapcsolatba a civilizációnkkal akkor az sértené a törvényeket.Nem avatkozhatnak bele a fejlődésünkbe márpedig ha kapcsolatba lépnénk velük akkor ellesnénk hogy milyen a technológiájuk és felhasználnánk mi is.Ezzel is előrébb jutnánk a fejlődésben.Az idegen fajok szerint mi emberek azért létezünk hogy rájöjjünk hogy honnan származunk,és mi a létezésünknek a célja.A Buminárok szerint mi vagyunk a legígéretesebbek az összes fejlődő faj közül.Pedig nem is olyan sok ideje létezünk.Nemsoká elérjük azt a szintet.Már rájöttünk hogy a leggyorsabb hajtómű az ion meghajtó lenne,rájöttünk hogy milyen teleszkóppal láthatnánk a bolygókat úgy hogy ne a csillagát lássuk,és még a múltban rájöttünk számos fizikai dologra amit tudnánk hasznosítani.E=M*C2-odikon.Einstein elméletét biztosan ismered.Energia=Tömeg*fénysebesség a másodikon.Minden idők legnagyobb fizikusa megállapította hogy a fénynél nem építhetünk gyorsabbat,mert mikor elérjük a fénysebesség 99,99%-át akkor a tömegünk végtelen lesz és nem tud tovább növekedni.És a relativitás elméletből rá lehet jönni a nukleáris fúzió minden csínjára.Az idegenek nem ismerték a fúziót nekik teljesen más a technológiájuk de ellopták tőlünk az ötletet.Fejlett faj lophat nála fejletlenebbnél.Bocs hogy így eltértem a tárgytól de én olyan vagyok hogy mindent meg akarok magyarázni mert a fizika és a csillagászat nagyon közel állnak hozzám.
2011. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Hány szint van? És milyen fejlettség tartozik egyes szintekhez?
2011. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 hmnd0 ***** válasza:
100%

-7-7 szintig van.A 0 nincs benne.Először elmagyarázom a pluszokat utána a mínuszokat.


1.szint:Ebbe a szintbe tartoznak a különböző mikrobák és baktériumok akik valljuk nem túl nagyok.Viszont annál inkább veszélyesebbek mert a meteoridok és az üstökösök hordozhatnak baktériumokat és be is csapódhatnak a Földbe.Ezzel együtt a mikrobák/baktériumok is becsapódnak és megfertőzhetnek majdnem minden embert.Különösen akkor ha a vízbe csapódik be.Aminek nagy az esélye mivel a Föld felszínének durván 7/10-ede víz.


2.szint:Ebbe a szintbe tartoznak az állatok.Ne olyanokra gondoljatok mint a kiscica vagy a kiskutya,hanem a vadállatokra.De ne is az oroszlánra,inkább a dinoszauruszokra.Ebbe a szintbe tartoznak a hatalmas több 100 méteres állatok.A legmagasabbak a Konvorgok amik az 567 m is elérhetik.Bár nem túl intelligensek,de a közelükbe menni veszélyes mert megrongálhatják az űrhajót.Az univerzumban a rabokat néha úgy végzik ki hogy ledobják ezekhez a hatalmas lényekhez.Ez a negyedik legdurvább büntetés.Néhány növényt is ebbe a szintbe sorolnak.Azokat amik húsevőek.


3.szint:Innentől kezdve kezd megjelenni az intelligencia.Ezen a szinten voltak az ősemberek is.Az ősember szó miatt gondolom nem kell részleteznem.Innentől kezdve csak a történelmi könyveinket kell kinyitni.


4.szint:Ezen a szinten már elkezdenek építeni különböző lakhelyeket,fegyvereket és elkezdik felfedezni az anyagokat,a fizikát,és amiket felfedeztek nagyon kezdetleges dolgokat azokat próbálják hasznosítani.Mint az ókor és a középkor.


5.szint:Mint az újkor.Elkezdik felfedezni a különböző gépeket de csak kezdetlegesen,és még mindig nem tudnak mindent a világról.


6.szint:A mai ember.Szinte mindent tud a világról,és az univerzumról is nagyon sokat,már a 6-os szint majdnem egyenlő a 7-essel.


7.szint:A űrutazó civilizációk vannak e szinten.Már a technológiájukat nem lehet tovább fokozni és mindent tudnak a világegyetemről.


A mínusz(-1,-2,-3,-4,-5,-6,-7)szintek jelentik a már kihalt civilizációkat aszerint hogy milyen szintet értek el mielőtt kihaltak.


Ezek nem is annyira a fejlettséget mutatják egyes esetekben,hanem hogy melyik faj mennyire veszélyes.


Van hogy a 2.szintet nem is említik meg mivel a legtöbb faj nem volt ezen a szinten.Mi emberek sem voltunk ezen de az összes többin igen.


Ugyanakkor van amelyik faj ide sorolja a sima állatokat is.Én úgy írom ahogy a Buminárok tanították nekem.Bocsi hogy ilyen hosszú lett,remélem tudtam nektek segíteni.

2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szép kis Mass Effect történelem.
2011. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 hmnd0 ***** válasza:
100%
Figyelj ha nem hiszed el amit írok akkor ne olvasd el.
2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik barátom, had javítsalak ki.

Ha nem bírod a kritikát, ne írj semmit. :)

2011. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!