Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A telosziak és a hrollok...

A telosziak és a hrollok tényleg rokonságban állnak az emberiséggel?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam itt a kérdéseket,sok helyen láttam már,hogy lehetséges,hogy a rokonaink,meg hogy valamelyik ősi emberi civilizáció rokonai stb...Mit gondoltok erről?Amúgy nem nagyon hiszek ezekben,de szeretem ezeket a történeteket.:)
2011. aug. 25. 21:13
1 2
 1/19 reptoid ***** válasza:
Mi nem szórakoztatásért írunk ide!
2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Crixos ***** válasza:
abban teljes mértékben biztos vagyok hogy a telosziaiak rokonságban állnak az emberekkel!
2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy nem hiszek bennük,mert valamennyire azért hiszek bennük és hiszek a földönkívüliekben és érdekel a téma.Csak ezekben a reptoidokban nem hiszek anyira.
2011. aug. 25. 21:16
 4/19 anonim válasza:
Dehogy, a telosziak a barduziaiak rokonai, ez köztudott.
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Crixos ***** válasza:
A telosziaiak szeretnének segíteni a globális problémákban is
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a telosziak meg a trollok miért hihetőbbek, mint a repoidok ??
2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A Magnosziak is.
2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 x) ***** válasza:
Sőt az Embtoidok is, meg a zsiráfok, a delfinek, a porcelán étkészletem és anyám vibrátora is :) na de komolyra fordítva a szót... Ilyesmik nem léteznek!! -.- (bár gondolom tudod és csak hülyeségből kérdezel ilyesmit.) vagy ha léteznek is, mivel még soha senki nem látta őket, nem vizsgálták meg őket tudományosan így nem bizonyított sem a létezésük sem az hogy rokonságban állnak az emberekkel. És a reptoid sztori még hihető is...
2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 reptoid ***** válasza:
Az embtoidok azok a reptoidok és az emberek közös gyerekei lesznek.
2011. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 x) ***** válasza:
Igen? köszönöm a kiegészítést. :$ viszont akkor azok tényleg rokonai az embereknek xD
2011. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!