Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kriaxok elleni támadás....

Kriaxok elleni támadás. Reptoid akció. Szerinted ki győzne egy űrcsata során?

Figyelt kérdés

Reptoid-Kriax.


Reptoid információ: Nem annyira fejlettek mint a Kriaxot, de jóval többen vannak. Külsejük kemény, pikkelyes zöld színű mutálódott bőr. Fejük szintén aránytalanul nagy.

Sokra mehetnek a tömeggel vagy elhullanak mint a emberi szúnyogok?

Kriax információ: Nagyon előrehaladott a technikájuk.

Aki ismeri őket, tudják hogy kifejlesztették az időutazást, térben-időben. Velük van a hypertechnológia, ezáltal jóval hatékonyabb fegyvereket tudnak előállítani, amihez az anyagokat a B15-ös bolygóról szerezték.

De jóval kevesebben vannak.


Reptoid vs Kriax


E csodás égi csata között melyik nyerne szerintetek?


2011. aug. 27. 22:13
1 2 3
 1/23 Neménvagyokaz ***** válasza:
22%
A csata végkimenetele azon múlna hogy a milyenek a hadvezérek az egyes oldalon. Másrészt a fejlettebb technológiával jobb fegyvereket tudnának gyártani a Kiraxok akár tömegpusztító fegyvereket is. Tehát nagyobb az esély hogy a Kiraxok győznének egy ilyen csatában. (szerintem)
2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én ezt már képtelen vagyok követni *.*


Leírás alapján amúgy sztem a Kriaxok hazavágják az ellent.

2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Helyes válaszok.

Reptoidok közölték velem, hogy gyenge a hadi fejlettségük!

2011. aug. 27. 22:21
 4/23 reptoid ***** válasza:
Te miről zagyválsz már megint? Egyszer jártál nálunk, de már akkor is mindenkinek az agyára mentél, egyből küldtünk haza. Így éled ki a bosszúdat, vagy mi a szösz? Mindenesetre röhelyes.
2011. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp a magasabb technológiának van esélye a győzelemre. Nem a mennyiség számít hanem a minőség. Vagyis nem az számít milyen sokan vannak hanem az hogy hogyan és mivel mennek harcolni. Például egy ember legyőz egy egész méhkast, ha van szuper rovarölő spry-je. Pedig a darazsak több millióan vannak, mégse érnek el semmit az ember fejlettebb technikájával szemben.
2011. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

a feltételezésed eleve hibás mivel az űr igazi ura Nyan Cat nem hagyná figyelem kívül egy ilyen csata kimenetelét ezért mind a két félre a pusztulás várna természetesen a Földi reptoid és kriax szolgákra is


Nyan Nyan helytartó



(hogy az emberi hülyeség tényleg ennyire határtalan legyen............)

2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nincsenek felhatalmazva összetűzésekbe bocsátkozással. Jelenleg az egyetlen dolog, amire koncentrálniuk KELL, az a föld.

[link]

2011. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:38


Igen gyatra hasonlat.

2011. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tyrael jobbkat ír,mint 404!
2011. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Tyrael menjen vissza szépen f!sztverni diablo2re és nyálatcsorgatni a diablo3ra.
2011. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!