Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinyílt a negyedik szemem,...

Kinyílt a negyedik szemem, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Sikerült elérnem, hogy kinyíljon a negyedik szemem is. Naponta 8 órát meditáltam, koncentráltam, elértem a transzt mire egyszer csak megvilágosodtam, hogy minden amit eddig gondoltam, még három szemmel is, az oltári nagy baromság. Most hogy tudom az igazságot, kicsit aggódom, hogy nálam hatalmasabbak megölnek, amiért túl sokat tudok. Szerintetek?
2011. aug. 29. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
92%

és mit látsz a 4. szemeddel ?

ki akarna megölni?

de ha amugy is sokat látsz akkor ha látod h meg akarnak ölni akkor bujál el

2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Angyalokat szoktál látni?
2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Mi van, bővebben?


meditáláskór mire gondol a tudatod, a kozmikus tudással feltudtad venni-e a kapcsolatot, tudsz e információkat letölteni és felteni..



Ha igen akkor légyszíves mond el hogy mi volt a mu királynő idején, és melyik évben volt ez... Voltak-e akkoriban istenek vagy sem...


Miért hagytak el minket az idegenek mint egy 6-7 ezer évvel ezelőtt...


Ha kinyílt a negyedik szemed, amiről még nem hallottam, akkor a kozmikus tudással is feltudod venni a gondolkodást... A lényeg, hogy tudnod kell mindent ami a 5 dimenzióban létezik... és az alatt lévő dimenziókban..


mond ki volt az utolsó isteni lény a földön és mikor halt meg?

2011. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
kinyomom azt nem lesz bajod.3.szem még van 4ik nincs-.-
2011. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség , a harmadik szem a toboz mirigy kifejlett állapotában jelenik meg, mikor a tudat kiszabadul.....


A negyedik szem , ha van akkor tudnod kell szinte mindent, és nagyon sok mindent, persze nem isteni tudatként... De ha a matrixal az-az a kozmikus tudással fel tudod venni a kapcsolatot akkor nagyon sok mindent tudhatsz meg...


Szóval válaszolj a kérdéseimre...

2011. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De van negyedik szem. Persze ezt csak azok tudják, akinek már van legalább három. De végülis anélkül is belátható, minden tudásnál van magasabb rendű tudás! Mikor már azt hiszed, minden tudás birtokosa vagy, és megelégednél vele, rá kell hogy jöjj, hogy mindig lesz egy újabb "héj" amit nekiállhatsz megismerni!

Sajnos sok energiát vesz el, az elmúlt hetem emiatt nagyon kimerült volt, és egyelőre más információk után kutattam, de később szívesen megosztom a kérdésekre a választ.

2011. aug. 29. 23:09
 7/23 anonim válasza:
90%

de mire jó ez?

most meg tudod nézni hogy a szomszéd néninek milyen színű a bugyija? Neked nem is kell google? a wikipédia a fejedbe van?

2011. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hmm érdekes
2011. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azert ne siess ezzel a "megvilagosodassal", varj meg, es gyozodj meg arrol, hogy valoban ez tortent!
2011. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 reptoid ***** válasza:
89%
Engem inkább az érdekel, ez hogy jön az ufókhoz.
2011. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!