Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen bizonyíték után hinnél...

Milyen bizonyíték után hinnél az UFÓk létezésében?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérdése :


Mindenkinek kellene egy bizonyító erejű információ ami után már hinne necs csupán abban, hogy létezik élet máshol is az univerzumban, hanem abban is hogy itt is vannak. Mi lenne az ?


A lényege a kérdésnek a minimumon van ! Azaz mi lenne az a legcsekélyebb bizonyíték amivel beérnéd. Nem kell egyből a földreszállásra gondolni, bár sok komoly ufó kutató szerint ezt is ki lehet hologrammokkal vetíteni, sőt idegen lényeket is lehet génmanipulációval létrehozni és akkor már csak egy vizit lenne a bizonyíték egy másik univerumban(bolygón). Van aki ennél kevesebbel is beérné, pl a szomszéd vagy haver esetleg közeli barát esetbeszámolója egy közeli találkozásról.


2011. szept. 11. 22:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a minimum egy harmadik típusú találkozás, azaz személyes, saját élmény. Sőt... Elvégre már agymosással, hallucinogén anyagokkal, sb... megoldható még az is. Igazából a kormányokkal, titkos(nak látszó) szervezetekkel és egyéb hatalmakkal szemben akkora a hitetlenség, hogy nagyon komoly bizonyítékok kellenének ahhoz, hogy az emberek higgyjenek.
2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%

Én már láttam reptoid tetemet. Írtam raptorjesusnak privit, ő válaszolt, el kezdtünk levelezni és megkértem hogy mutasson nekem egy reptoidot. Ő mondta hogy nem mutathat élőt, csak ami már meghalt. újabb hosszabb levelezés után ő jött értem este egy fekete kocsival (nem tudom milyen fajta volt) aztán elvitt egy erdőbe. eleinte féltem, mert nő vagyok, és csak meg akar erőszakolni. Egy fiatal férfi volt raptorjesus. Elvitt egy tisztásra, ott kiszálltunk, a tisztás közepén volt egy nagy fénygömb, ami nagyon fényes volt. Közeledtünk feléje, de nagyon sokáig tartott a gyalogut, a fény pedig egyre hatalmasabb lett.

Hirtelen a fényben voltunk már, ahol volt egy asztal 5-6 feketeruhás fickó és egy reptoid tetem, amin nem volt semmi extra, ugyanúgy néz ki mint a neten, csak nagyon büdös volt, de érintetlennek tűnt, csak a homlokán volt egy vörös-lilás folt. Végül az ágyamban ébredtem fel, a hazaútra nem emlékszem.

2011. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Olyan ember "meséje", tapasztalatainak meghallgatása, akiben megbízok.
2011. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 LuckyestLooser ***** válasza:
32%
az ufo-k még mindig azonosítatlan légi objektumok ...ti az idegenekre gondoltok ...földönkívüliekre
2011. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 LuckyestLooser ***** válasza:
25%
undefiniated flying objekts
2011. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

22:22


Valóban igazad van ! Olvasni azt is hogy drogokkal illetve halucináció keltőkkel ez is megoldható, így tovább kell bonyolítani a dolgokat. Mit szolnál, ha egy tartós letelepedést ajánlanának full elláttással hosszabb időre ?

2011. szept. 11. 22:33
 7/43 A kérdező kommentje:
LuckyestLooser. Az UFO szón idegen lényeket is értünk. Ha te viszont csak a csészealjakra gondolsz, határozd meg neked mi az
2011. szept. 11. 22:35
 8/43 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalat, ami nekem hihetö (tehat eleve !00% tudom, hogy magamnal vagyok).
2011. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Ha előttem lesz az UFO akkor esetleg elhiszem hogy van.
2011. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell hozzá bizonyíték, és nem is hit kérdése.

Ja és, kedves Kvantumfizikus barátom;

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2183628..

Ez neked szól.

2011. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!