Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek miért csak a...

A földönkívüliek miért csak a csúnya embereket térítik el?

Figyelt kérdés
Akiknek ilyen élményük volt, általában miért a kevésbé szerencsések közül kerülnek ki?
2011. szept. 24. 12:28
 1/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
66%
Talán mert jobban hasonlítanak a földönkívüliekre.
2011. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
Én pl egy gyönyörű embernőt választottam feleségnek, szerintem csak neked vannak rossz tapasztalataid. Vagy a csúnya emberek a földönkívüliekkel való találkozásuk híresztelésével akarják kompenzálni a csúnyaságukat. Érdekes egy faj...
2011. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ÉS ki engedte meg, hogy emberekkel b!szakodj?
2011. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak őket engedik szerepelni a Balázs sóban.
2011. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most megmondom !!


Azért mert a csúnya embereket nem fogadja be a társadalom, így a normális élet helyett egyéb hóbortoknak fognak kedvtelni, és sokan az ufókkal fognak foglalkozni, azok pedig lecsapnak rájuk, nem ismerős 404 ?

2011. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fején találtad a szöget
2011. szept. 26. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
A "csúnya" emberek általában azért csúnyák mert nem magukkal törődnek hanem az ufókkal, persze van kivétel akinek veleszületett testi hibája van, őt nem illik csúnyának nevezni mert nem tehet róla. Persze ettől még semmi nem akadályozza meg hogy hülye legyen. Ezen testi hibás emberek pedig kompenzálnak ahogy az előttem szólók is mondták, de inkább a monjuk valamilne művészetbe fektetnék a feles energiájukat és frusztrációjukat amit emiatt éreznek, mint ahogy tette Van Hogh és L'Otrec is.
2011. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert több csúnya ember van aki az eget bámulja ,mert a szép inkább a tükröt bámulja. :P XD

Amúgy meg van abba is valami hogy híresek akarnak lenni...

De az ilyenek csak lehúzzák azokat akik tényleg valami bizonyítékot keresnek arra hogy lehet inteligens élet a földön kívül is. Mert csak lenni kell van rá hely. De mivel az ilyen birk"G emberek lehúzzák az egészet a fantáziájukkal hülyeségeikkel. Így aki tényleg tudományosan és komolyan közelítené meg a dolgot azt is simán kinevetik.

2011. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!