Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkék miért háborúztak a...

A szürkék miért háborúztak a Reptoidek a II. világháborúban, ha mostanában együttműködnek az 51-es körzetben egymással?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a II.világháborúban a szürkék Hitlert támogatták, míg a Reptoidek a szövetségeseket. Az összes földi találmány hátterében idegen technológia állt. Az UFO korong, a V-1, az enigma és minden náci találmány a szürkéktől van, míg a mikrocsip és egyéb amerikai találmány a Reptoidektől került az emberiséghez.


Miért támogatták a szürkék Hitlert és adtak neki technológiát, ha most éppenhogy együttműködnek a Reptoidekkel és az amerikai kormány által működtetett titkos föld alatti komplexumokban együtt tevékenykednek.


Ismeretes, hogyí a világháború után Reptoid technológia segítségével lőtték le Roswellben a szürkék által vezetett ufót és akkor ellenségek voltak, de mára miért barátkoztak ki ?


[link]


[link]


2011. szept. 26. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Én beszéltem hozzáértő emberekkel, és nem így van. A maják (akik közismerten kapcsolatban álltak a reptoidokkal) mentek a Holdra az idegenek technológiájával, mert tudták, hogy az új éra kezdetéig (2012) jobb, ha nincsenek itt, és hagyják az embereket öldösni egymást. Viszont a második világháborúba sajnos be kellett avatkozniuk, mert a nácik felvették a szürkékkel a kapcsolatot. A lezuhant Harmadik Birodalom jelképével ellátot darab egy meglehetősen kezdetleges náci űrhajó darabja, amit a maják lelőttek, hogy ne jusson el a Marsra, ahol a szürke-náci találkozó lett volna. Így a nácik úgy gondolták, hogy a szürkék lelőtték a diplomatájukat, és többet nem kommunikáltak velük. Az űrhajó-darab a véletën folytán 50 évig keringett, mielőtt visszazuhant volna. 2012-ben pedig a maják visszatérnek, hogy átvegyék az uralmat a föld felett. Ha megtalálom a cikkeket a guglin, akkor kiírom a forrásokat is. Remélem sikerült mindent tisztába tenni.


U.I.: 3,5 perc alatt találtam ki ezt a baromságot, ha okulni akarsz, akkor a törikönyvelet melegen ajánlom.

2011. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

>ismeretes.... ismert

Az arcom amikor felfogom, hogy

ez mekkora ökörség--> ಠ›ಠ

2011. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Egy magasrangú emberek között mozgolódó ismerősöm szerint a szürkék békét kötöttek a lengyelekkel, a reptoidok pedig a kubaiakkal. Így a föld szívcsakráját bankárok kifosztogató magyar nemzet isten haza család fénylények.
2011. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hungy ***** válasza:

A kibékülésük gyakorlatilag szükségszerű volt. A szürkék nőstény egyedeinek 98%-át elvitte egy földi vírus, amelyre nem voltak felkészülve, mikor idejöttek. A II. világháborúban pedig a reptoidok hím egyedei tizedelődtek meg, így már nem volt biztosítva a fajuk fennmaradása.

Nem sokkal az utolsó reptoidok kihalása előtt brit tudósok felfedezték, hogy a két faj képes párosodni egymással, míg az emberrel nem.

Ezért a fajfenntartás érdekében szövetséget kötöttek arra az időre, amíg párosodással vissza nem tudják állítani a földi populációt mindkét faj esetében. Sajnálatos, hogy A két különböző faj közös ivadéka egy harmadik fajt hozott létre, a szörnyen gusztustalan és különösen műveletlen trotty nevű lényeket. De mivel a trottyok mindkét faj génjeit hordozzák, így végülis a fajfenntartás megtörtént valamilyen szinten.

2011. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Az ahogy fogalmazol valami borzalmas. Ezt te komolyan elhiszed kérdező??? Mi az, hogy ismert, hogy a világháborúban idegenek segítették az embereket?? Ismert?? Én sehol nem olvastam komoly tudományos munkát erről. Mindent elhiszel amit zs kategóriás blogokba ír 1-2 megkeseredett ember akinek más dolga úgy sincs csak, hogy kiélje az ez irányú paranoiáját? Neked miért jó, hogy ilyen dolgokban hiszel? Mi értelme van?
2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
For teh lulz.
2011. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Baromság.Már a történelmet is ki kell szineznetek?!

404,Tyrael és Szükari még normális történeteket mondott,de ti már a történelemet is kiszinezitek!


Tudjátok mit?

Én voltam a szürkék hadvezére,aki segítette a nácikat,és a reptoidok ellen harcoltunk.Most már örülsz?Megosztottam veletek a titkos információt,csak hagyjatok már békén minket!

2011. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
404 normális dolgokat mondott??? te hol élsz ember??????!!!!
2011. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A történelmet hamisítják, nem hiszek ebben, de a reptoidos részt most hallottam először.
2011. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
: )
2011. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!