Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan veszitek azt, hogy itt...

Honnan veszitek azt, hogy itt vannak a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Láttam az űrhajójukat. Nem vicc.
2011. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem,de ez nem bizonyítja azt,hogy köztünk élnek.Amúgy én is láttam már UFO-t.
2011. okt. 1. 20:46
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Amiben nem hiszel,amit még nem láttál, amit még fel sem tudsz fogni,attól még létezhet!/Az emberek 5!%-a van azon a szinten,hogy megértse/felfogja,"a magasabb(érzékenyebb,finomabb rezgésű)való világot"!/Deni-papi
2011. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Mr. Hide ***** válasza:
64%
Onnan lehet felismerni őket, hogy legtöbbjük féllábon ugrálva, bal kezükkel az orrukat befogva orrhangon éneklik saját nyelvükön a tibeti himnuszt.
2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetünk annyira naívak, hogy azt higgyük, csak mi vagyunk az univerzumban. És a többiben is. Két kérdés merül fel:

- vannak-e nálunk intelligensebbek? Ami valószínű, mivel tudjuk, hogy mi csak töredékét használjuk az agyi kapacitásunknak.

- érdekeljük-e őket annyira, hogy figyeljenek minket. Ha intelligensebbek, mint mi, tudják, hogy újat mindig lehet tanulni, kevésbé okostól is, úgyhogy biztosan vannak közöttünk.

2011. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kalos válasza:
Elég, ha bemész egy diliházba és ott egy egész kolónia van. Annyira intelligensek, hogy csak a saját társaikkal akarnak lenni. Vagy elmész Hollywood-ba, ahol megmondják, hogy ezzel milyen jól lehet hülyíteni az embereket, akik elhisznek mindent, mert egy elkezdi és a többi folytatja a baromságát.
2011. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Tuti hogy itt vannak, mert az alattam lakó szomszédomat állítólag az UFO-k üldözték Budapestre Debrecenből... (na meg a román titkosszolgálat is rásegített szerinte...), csak azt nem értem, hogy miért pont az alattam lévő lakásba sikerült "célba" érkeznie... :-)

Egy szó mint száz, igenis léteznek :)


Komolyra fordítva, nem tudom...

2011. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyértelmü ,néz körbe milyen sok ilyesztő fej flangál az utcákon,csak még mi nem vetük észre BRUHAHAHAHAHN

Egész ostobaság,sok az alkohol,most a szüret.

2011. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem félni! mi barát! nanu-nanu
2014. dec. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező....


Szerintem még nem láttál egybe 10 milliárt forintot,vagy 500 kg aranyat,de az még nem azt jelenti,hogy nincs is!!!!

2015. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!