Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről a videóról mi a vélemény...

Erről a videóról mi a véleményetek? Ez az egyik leghitelesebb ufo észleléses videó, amit valaha láttam.

Figyelt kérdés

Egyrészt félelmetes, másrészt fantasztikus. Ti mit gondoltok róla?


Link:

http://www.youtube.com/watch?v=NbPAnP_KrCI&feature=player_em..


2011. okt. 8. 11:05
 1/10 x) ***** válasza:
Hát elég érdekes... egyébként biztosan lehet rá értelmes földi magyarázatot találni de attól függetlenül nem biztos hogy helytálló is a magyarázat. A ezüstös cucc nekem nagyon manipuláltnak tűnik :/
2011. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet, de elfogadom a véleményed! :) A második mondatot meg inkább vegyük úgy, hogy le se írtad... :) Az kicsit mulatságos (már a fogalmazás).
2011. okt. 8. 13:15
 3/10 anonim válasza:

Szép, tényleg jó kis videó. nagyon valósnak tűnik.

én eddig is hittem a létezésükben

2011. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 x) ***** válasza:
A második mondatomat úgy értettem hogy a szkeptikusok mindenfélét belemagyaráznak (például meteorológiai léggömb stb) de attól függetlenül hogy találtak rá magyarázatot még nem biztos hogy igazuk van. Bármire lehet magyarázatot találni.
2011. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Főleg ha felrobban az ujjad.
2011. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát ez érdekes.

Engem a "body motion" felirat utáni rész fog meg inkább, de persze mindent lehet hamisítani.

Tényleg nagyon jó videó, de az a baj, hogy csomószor elmondja benne, hogy lehetne ez hamisítvány, hogy lehetne ez hamisítvány, és engem ez bizonytalanít el.

Ha én ufót látnék, és lefilmezném, eszembe nem jutna odaírni, hogy hogy lehetne ez hamis? Értitek.

De ettől függetlenül lehet bármi, én nem tudom.

2011. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem léteznek!
2011. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, tényleg furcsa, hogy ennyiszer kiemelik, hogy nem manipulált. De viszont az is benne van, hogy ennyiszer említik, hogy tényleg elhigyje az ember, hogy igazi, mert ugyebár ilyen "korrekt" felvételt még nem tettek közzé.
2011. okt. 9. 17:23
 9/10 anonim válasza:
Igen, nekem a bizonygatásnál bukik a dolog.
2011. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2:17-nél csak az olajfúrótornyok lángja...De a többi..Elég érdekes..
2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!