Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Már hat éve, hogy előszőr...

Már hat éve, hogy előszőr hallottam a 2012es invázioról de akkor még nem volt szó reptoidokról nem furcsa?

Figyelt kérdés
Csak hogy én ax x-akta utolsó éved részeibe láttam. Valaki ezt átköltötte és most röhög másokon akik ezt elhiszik. Sok kérdés hangzik el az x-aktákban erről mert az egész sorozat a 2012es invázio előkészitésről szolt. Ha már ennyire bele merületek a témába legelább nézzétek meg az utolso elkészült filmet az x-aktábol hogy kivezessen titeket a tévhitből.
2011. okt. 21. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Persze, mert egy megrendezett sorozat kivezet a tévhitből. Nem lesz se világvége, se invázió.
2011. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyivel hihetőbb,hogy lessz invázio. Én szorakozásból néztem a filmet de mi van azokkal akik tényleg el hiszik ,hogy lessz invázio. Probáltál már egy ufo hivőt meggyőzni ,hogy csak mese az egész. A filmek miatt zombik mert el hiszk. Akkor lehet, hogy egy másik filmel meglehet változtatni a gondolat menetét. Mert ők azt hiszik ,hogy ők olyat tudnak amit más nem ettől hiszik magukat különlegesnek.
2011. okt. 21. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem kell foglalkozni a sok elmeroggyanttal! Hadd higyjék csak,hogy jönnek az Ufok-k és mind kipurcanunk.Úgysem lesz így,és majd lesz min nevetni 2013-ban is mikor aztán garantáltan kijelenthetjük,hogy nem lett világvége! Kell valami,ami eltereli a figyelmet az ország f@sza helyzetéről!
2011. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Neutron válasza:
A kérdés feltevőjére ráférne egy nyelvtantanár invázió, még 2011-ben, vagy hogy iq pontokkal bombázzanak minket egy másik galaxisból...
2011. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt az egész reptoid-világvége elméletet csak egy kevés rágógumi tartja össze, mert nem volt más.

A régi Duke Nukem-re(PC-s játék, igen 2000 előttről vááá) is ezt mondták és mégis népszerű lett.

2011. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert sokáig titokban tudtuk tartani a létésünk, viszont most már nincs visszalépés. Ti emberek is tudtok rólunk, de az invázió nem fog megállni.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) vezetösége.

2011. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen talán nem kéne foglalkozni ezekkel, de a TB fogja fizetni a kezelésüket ha már teljesen bediliztek. pl.: ha alufoliából csinálnak csákot és ugy mászkálnak. gRÉCSI lÁSZLÓ te bújj el majd megkereslek.
2011. okt. 23. 23:14
 8/8 Error ***** válasza:

Hat éve még nem tudtunk a Reptoidokról!

Egész addig nem tudtunk semmit róluk amíg 404 el nem mesélt mindent!

2011. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!