Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet olyan idegen lény, aki...

Lehet olyan idegen lény, aki a mentális erejével pusztít el civilizációkat?

Figyelt kérdés

A Lacerta interjúban, amikor egy Reptoid szociológust megkérdeztek a világ működéséről és rólunk emberekről, azt mondta, hogy léteznek az univerzumban olyan hatalmas erejű élőlények, akik pusztán a mentális erejükkel el képesek pusztítani civilizációkat.


" Mielőtt ezt megérthetnéd, értened kéne az Univerzum működését, amit valószínűleg hetekig magyarázhatnék, és akkor sem értenéd meg. Azért használtam a „sík” szót, mert nincs rá jobb meghatározás szókincsetekben, a dimenzió használata ebben az esetben helytelen lenne. Egy másik „buborék”-nál sem beszélhetünk róla, mert a dimenzió nincs meg síkok nélkül. Ha olyan lény lennél, amely képes más síkokban élni, a síkok között technikai segítség nélkül mozogni, mert lénye ezt lehetővé teszi, te lennél a leghatalmasabb lény az Univerzumban. Ez a nagyon fejlett faj egy másik világban fejlődött ki évmilliárdok alatt. Egyetlen gondolatukkal képesek lennének mindannyiunkat elpusztítani. "


[link]


Létezhet olyan mentális erő amely képes erre ? Nem értem, hogy ez hogyan történne. Ide jön egy másik világból egy lény, gondol egyet és a föld összes építménye az emberekkel meg a bolygóval együtt hírtelen miszlikre hullik ? Minden szétmegy cafatokra ? Azt sem értem, hogy ha ez így megy, akkor miért építenek űrhajókat amivel ide közlekednek és miért vannak fegyvereik ? Egyszerű lenne évezredekig meditálni mindenkinek, majd ha gyorsított tempóban kifejlődik a mentális képessége akkor a világ ura lesz a faj. Hogyan lehet így nyugodtan élni és fejlődni fajoknak, ha csak úgy gondolatra elpusztúlhatnak ?


Érdekelnek a nagy szkeptikus tudósok magyarázata Zoltán, BlackSword,TomBenko,Butcher mert kíváncsi vagyok a technikáram hogyan működhet ez ? Az ufósok véleménye is érdekelne, Fisz, Szenthelyi Árpád és 404 is. De minden értelmes vélemyény elkelne.


2011. okt. 30. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
reptoid szociológus. beszarás:D
2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van ilyen. Nézd csak meg ott van 404, Árpi és Tamás ezek 3an elpusztították az ezotéria kategória civilizációjának felélt agymosással(testi kontaktus, gép vagy hipnózis nélkül)!

Ha léteznek ilyen földi egyedek valahol lennie kell a földön kívül is. :D

+ a femina meg az astronet is ilyen internetes civilizáció(mármint agy) pusztító a leírt szavak erejével.

2011. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegulis miert ne?

Kicsit megporgetjuk az evoluciot siman elkepzelheto, h az emberbol kifejlett valami olyan aggyal rendelkezzen, ami kepes hullamok segitsegevel targyakat mozgatni.

Amit te szamitogepnek nevezel a termeszet mar reg megalkotta, agynak hivjak, ami folyamatosan fejlodik.

Epp ezert kialakulhat egy olyan resze, ami ezert lesz majd felelos.

Szal evmilliardok alatt vegulis kialakulhat egy ilyen, hiszen egy bakteriumhoz kepest az ember is mekkora elorelepes.

Ki gondolta volna akkor, h abbol a kis elolenybol lesz egy millioszor nagyobb, aki bakteriumok millioinak a pusztulasat fogja okozni egy mesterseges folyadekkel, amit mi Domestosnak hivunk.


Mielott valaki elkezdene nem vagy se reptoid, se szic ize.

Jozan paraszti esszel gondoltam vegig, lehet baromsag az egesz.

2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet. Charles Xavier is képes rá, akkor az idegenek közt is biztos van, aki meg tudja csinálni. Vagy lehet, hogy X professzor is idegen?
2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem akkor meg én vagyok Pókember, hű segédem pedig a Pókmalac
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ide jön egy másik világból egy lény, gondol egyet és a föld összes építménye az emberekkel meg a bolygóval együtt hírtelen miszlikre hullik ? Minden szétmegy cafatokra ?"


Így van. És akkor hirtelen felkiált: Hu b@...most min is állok...?

2011. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. A fejlett mentális erejű idegen lények jók.
2011. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ŐŐőőőő, a kérdésre válaszolva: nem. Egyszerű a válasz, hogy miért nem: nincs olyan, hogy "mentális erő". Vagyis van, de annak segítségével a fejedben, saját magaddal tudsz "harcokat" megvívni és nem tárgyakat mozgatni, meg síkokban ugrálni, mint az egyszeri nyolcadikos matekórán.
2011. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 3/8 ma 19:04


Azt megértem, hogy egy ember domestossal elpusztít egy baktériumot és a baktérium is, mert ismerhet olyan maró anyagokat ami elpusztítja, de ez nem ismeretlen fegyver már neki sem. Itt olyan hatékonyságú és technikájú fegyverrel állunk szemben, aminek a működéséről nem vagyunk tisztában.


Agyhullámok az agyban levő elektromágneses mezőket nevezzük és jelenlegi tudásunk szerint nem lehet vele anyagot mozgatni, ez teljesen új számunkra.


# 6/8 ma 20:04


Egy ilyen lénynek nem kell szilárd talaj a lába alatt vagy pedig a holdról végzi el a támadást, de lehet a földről is és amikor szétesik, akkor távozik.


# 7/8 ma 20:07 # 8/8 ma 20:14


Dehogyis jók, ott van slender man, ő is képes alakváltozásra és a Reptoidok is állítólag és egyáltalán nem jók.

2011. okt. 30. 20:58
 10/17 anonim ***** válasza:

Az energiamegmaradás megkerülhetetlen, a gondolatnak van ereje a tiédnek is mivel elektromos jel és annak van mágneses kihatása, de ez minimális.

Nem lehet a gondolatoddal tárgyakat mozgatni, fizikailag hiányzik a szükséges energia.

2011. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!