Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy a Yeti és a...

Lehetséges, hogy a Yeti és a földönkívüliek között van kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkoztam a Yetivel és rájöttem mi lehet az ! Már régebben is gondolták sokan hogy a Chupakabra egy idegen lény amit itt hagytak az ufók.


Volt a NGC channelen, egy Yetiről szóló dokumentumfilm, abban az egyik szemtanú elmondta, hogy amikor az USA hegyeiben nyaralt, találkozott egyel. Azt hitte elütött egy embert vagy medvét a kocsijával és mire odament felállt a lény és látta hogy egész testén szőrös és hatalmas teste van, teljesen más arányaiban mint az embernek és ráismert, hogy a Big Foot az. Nem tartott sokáig a találkozás, mert a Yeti azt mondta neki, hogy figyelünk titeket, nem tudtok elrejtőzni előlünk és sietve távozott.


Semmiféle ilyen lényt nem találtak arra, tehát ott nem él, ekkor hírtelen beugrott a felismerés és rájöttem ! Ismert, hogy a föld alatti Reptoid bázidokról föld alatti átjárókon keresztűl jönnek felszínre a föld alatt élő Reptoidok és nem minden átjárón való közlekedéskor visznek alakváltó technikát és tudjuk azt is hogy különböző barlangrendszerekben alkalmazkodott a bőrük a klímához, tehát nem mindenhol pikkelyesek. Azaz a Big Foot egy föld alatti bázisról előjövő Reptoid, még shapeshift nélkül. Teljesen biztos, hogy arra nem élnek a felszínen Yetik.

Vannak olyan esetleírások amik egybevágnak ezzel ? Nagyon érdekelne !


2011. nov. 1. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
nem tudom, kérdezzük meg a medvedisznóembert
2011. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
te hány órát töltesz el ezeknek a kérdéseknek a megírásával?
2011. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebbet tölt velük, mint Tamás. Ő mindig kifinomult kérdéseket ír hosszú körmondatokkal, de válaszolni csak rövid pár soros, egyszerű szóhasználatú mondatokkal tud.
2011. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 King of Reptoids ***** válasza:
47%
Bingó ! Még a végén teljesen lelepleződünk :S.
2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Error ***** válasza:
40%

Ez igaz lehet!

Majd elmegyek megfigyelni a Yetit és a viselkedését!

2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok!

Azt gondolom, hogy minden legandának, mint pl. a Yeti létezésének is kell lenni valóságalapjának. De az, hogy még az idegenekkel is összehozzuk őket, még mesének is rossz.

2011. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapcsolat a két dolog közt.Ellen Crystal könyvében arról ír,hogy a Yeti az egyik olyan lénya,ami elképzelhető,hogy azért lett a Földre hozva,hogy "őrizze" az idegenek föld alatti alagútrendszerének a bejáratait,jelenlétével,elriassza a kíváncsi szemeket.De az is lehet,hogy csak simán az emberekkel van kapcsolatban és az evolúció egy meg nem imert lépcsőfoka...
2011. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Methem válasza:

Szerintem még a fogtündér is benne van a balhéban.

Csak gondolj bele.: Yeti-"Idegenek"-Fogtündér.

Szóval azt próbálom kinyögni,akár milyen más "képzeletbeli" vagy ismeretlen lényt lehetne párosítani.Pl.Múmia meg a Vámpír (Bocs,nem jutott eszembe más hírtelen ;D ).

Nem akarom leszólni a kérdést,összegezve.

Ha van Yeti,amire egyre jobban úgy néz ki,hogy van esély.Akkor nem hiszem,hogy köze van az ufókhoz.

2011. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a videóból mindent megtudhatunk a Yetiről:


http://www.youtube.com/watch?v=buAI976ThB8

2011. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha olyan magas lennél mint amilyen hülye,a fejed már egy másik galaxisban lenne.

esküszöm már csak röhögni járok ide... és az ilyeneknek a szavazata is pontosan annyit ér mint az enyém.

2011. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!