Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek a különös hangok valójába...

Reptoid UFO kutató kérdése:

Ezek a különös hangok valójában felettünk tartózkodó reptoid űrhajók?

Figyelt kérdés

Sokat hallgattam ezeket a hangokat, amik már régóta rettegésben tartják az emberek csoprtjait és rájöttem mi lehet ez. Biztosan emlékeztek a Lacerta interjúra, ahol a Reptoid azt mondja, hogy az ő űrhajójuk hosszú és nagy szivar alakú és fémes szerkezetű. Azt ismondta, hogy láthatatlan védőpajzs fedi le. Ez ugyanolyan jelenség. Láthatatlan, mert csak a hangját hallod és fémes hangokat ad, olyan mint egy űrhajó, pont ugyanolyan hangja van és az ég felől jön. Megfigyelték egy azon hangot nagyon távoli helyeken, pont mint az űrhajók.


Ezek hatalmas Reptoid anyahajók lehetnek. Lehetséges hogy már fel is készűltek a bevetésre ? [link]


Szerinted is egybevág minden ? Te nálatok is hallanai hangokat ?


2011. nov. 4. 12:12
1 2
 1/18 x) ***** válasza:
71%
Nem.
2011. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Minden egybevág !
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Igazad van ! Minden egybevág .
2011. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Valóban!!!

Minden egybevág!!!

2011. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az elsőt hol vették fel, az Avason?
2011. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
ideje elkezdeni a felkészülést az invázióra
2011. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Tavaj adták ki az Amnesia: The Dark Descent-et gondolom még nem játszottál vele, mert a szüleid nem engedték vagy csak félsz a játéktól. :P

A kijevi hangok teljesen megegyeznek az egyik pálya háttérzajával.

A második vidben vadászgépeket hallani amik a felhőkben repülhetnek.

A 3. vid megint vmi horrorból ismerős, talán a Penumbar sorozat. :D

A 4. hát azt nem igazán tudom, de a kezdete mintha vonatok lennének 10-20 mpig fogalmam sincs utána megint vonatok vagy repülő.


Ezeket a videket általában unatkozó emberek csinálják utána meg jókat nevetnek a kommenteken.

2011. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Az ürhajóink láthatatlanok emberi szem számára és hangtalanok is.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Na megmondom mit gondolok az ilyen emberekről !!! Nem normálisak ! De most komolyan az ilyen emberek mint te vagy nagyon nagyon hülyék ! Lepontozhatsz nyugodtan nem érdekelem . Én csak segíteni akarok neked és javasolom hogy most rögtön menj el orvoshoz és sürgősen kezeltesd magad mert ez nem állapot . Ember miért foglalkozol evvel a szarságokkal amik alap hogy nincsenek ? Inkább ülj le és tanulj mert ha tanultál volna akkor tudnád hogy az űrben nem terjed a hang !!!!!
2011. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

10es te sem tudsz mindent, de nem is figyelsz, már megírtam neki, hogy az űrben nem terjed a hang.

A másik pedig, hogy a paranoid skizofrének nem tudják magukról, hogy betegek.

2011. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!