Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy is hívják azt a helyet,...

Hogy is hívják azt a helyet, ahová az "UFOK" leszállnak? Milyen kör?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gabonakörök?:D
2011. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

juuj, köszi!!!!

írok egy ismerősömnek az ufókról, de nem jutott eszembe, hogy milyen kör is az. gondolkodtam, hogy kukoricakör v. búzakör, mi??

de most hogy így mondod, tényleg! gabonakör!

köszi!

2011. dec. 13. 15:44
 3/14 A kérdező kommentje:
ohh, köszh ezt a részletes kleírást! :P
2011. dec. 13. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagy! :D

Volt egy cimborám, az kérte így a sört a kocsmában (még józanul) Kérek egy sört, egy sört, meg még egy sört.

-Akkor három sört kérsz nem?!

-De... csak nem jutott eszembe ez a szó...

2011. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap a papírboltban volt teljes fmlszakadás.

Kértem üvegmatricát, de úgy sikerült mondani, h ablakra festős cuccot.

A rajztábla is gondot okozott, mondom olyan táblát, amin rajzolni lehet.

Aztán meg matricát szerettem volna, karácsonyost, de piciket, mivel a fiammal ajándékot készítünk, és matricával díszít. Ott volt előttem az állvány, majd a szememet verte ki, de akkor sem láttam.

Aztán meg úgy éreztem, h meg kell magyaráznom, h felnőtt fejjel miért keresek rajztáblát, ezért el akartam mondani, h tarsasjátékot készítek rá, de a társasjáték helyett körbemagyaráztam, h olyan táblás játékot, amin játszani lehet.

Egy ideig kerülöm a helyet, a csaj teljesen kattantnak nézett, a végén szerintem fellélegzett, mikor kimentem a boltból:))))

2011. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz gabonakör, hogy leszálljanak. Csak nézd meg "A csendőr és a földönkívüliek" c. filmet.
2011. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

huh, milyen történetek!


jujjj, az a film nagyon jó, már láttam...egyébként tudom, hogy nem csak gabonakörökre szállnak le. :)

2011. dec. 14. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:

ez épp fordítva működik, tehát nem gabonakör kell ahhoz, hogy leszállhassanak, hanem bizonyos leszállások nyoma a gabonakör.

egyébként pedig gabonája válogatja, hogy minek nevezed. tehát ha kukoricában van, akkor nyugodtan lehet használni a kukoricakör elnevezést is.

2011. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ti mrhak hisztek az ijsmiben ufok nincsenek par hujepuja ott ledut valami gabonat meg kukoricat koralakba es az mar ufo ez olyan hulyeseg pont mint a bermuda haromszog
2012. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kovács Andriskácska válasza:


ti mrhak hisztek az ijsmiben ufok nincsenek par hujepuja ott ledut valami gabonat meg kukoricat koralakba es az mar ufo ez olyan hulyeseg pont mint a bermuda haromszog


Helyesen így hangzik:

Ti marhák, hisztek az ilyesmiben, UFO-k nincsenek, pár hülye pulya ott ledönt valami gabonát, meg kukoricát, köralakban, és ez már UFO?

Ez olyan hülyeség, pont mint a Bermuda-háromszög.


Így szeretted volna, igaz, tanult barátom?

2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!