Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban találtak egy gigantiku...

Valóban találtak egy gigantikus méretü UFO roncsot a holdon?

Figyelt kérdés
Egy tv műsorban láttam.Amerika próbálja eltitkolni,de valahogy kiszivárgott.
2011. dec. 19. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az egy szikla. Nézd meg a konteo blogon.
2011. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aha - aha - aha...

Láttam egy filmben ezt, máris mondom: Transformers!!!

Na tessék - ott volt benne!

Valóságon alapul!

2011. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amerika el szeretné titkolni, dfe belgium és hollandia mindenképp az szeretné, hogy kiderüljön. A lengyelek pedig segítenek az amerikaiaknak eltitkolni azzal, hogy igazat ad nekik.


Valahogy kiszivárgott... Ez általában így megy. Egy marék troll meg röhög a markába, hogy a 80-nál alacsonyabb IQjú emerek izgatottan csodálkoznak és várják a blikkben a folytatást.

2011. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Napkiraly ***** válasza:
Az első holdon járt asztronaután közül ha jól emlékszem Aldrin nyilatkozott úgy, hogy nem volt teljesen "zökkenőmentes" az útjuk. állítása szerint odaúton kísérte őket valami, a Holdon pedig... Olvass utána, mindenki döntse el maga mit gondol a dologról. Van a youtube-on egy videó az állítólagos idegen holdbázisban járt asztronautákról, szerintem fake, de hit kérdése
2011. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem értem,ha valaki ennyire szkeptikus a témával kapcsolatban akkor miért nem olyan kérdésre válaszol ami érdekli és a saját 100 feleti iQ-jának megfelelő.

Én nem olvasgatom a "miért nem áll fel"?"miért nem értenek meg a gimiben"?témákat mert nem érdekel.

2011. dec. 19. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Itt csak azok válaszolhatnak, akik egyetértenek, akik elhiszik?
2011. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

csak kérni lehet azt, hogy ki válaszolhat neked, de nem lehet parancsolni. Aki, a józan ész, keretei között ír, azok jöhetnek. Ha egy, szpetikus teszi ezt - akkor tegye.

Csak nem értem, miért kell, minden hová, UFO-kat vizonálni? Miért kell elhinni azt, amit a TV-ben mondanak? Számos trükk van arra, hogy a kérdésekbe belecsempészik a saját válaszukat, illetve dezinformációkat ültessenek el az emberek fejébe.

Vajon 100 év múlva, miket fognak kitalálni?

2011. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a Transformers jutott először az eszembe.

Figyelj, én szkeptikus vagyok, de elképzelhetőnek találok bármit. UFO-roncs, rendes UFO kis űrlényekkel, stb. De nincs rá bizonyíték, egy harmatnyi, annyi sem, csak ezoterikus könyvek indoklásai, miszerint Armstrongék márpedig hüledeztek, és "jóegeztek" miközben a Hold felszínén ugráltak. A rádiókapcsolatot mások is "vették" akik aztán elmondták, hogy olyat láttak ott az űrhajósok, hogy ihaj, de semmi bizonyíték, és ugye mivel az ezotéria eléggé elrugaszkodott, és jórészt ezotériások szoktak nagyot álmodni és hajszolni az ilyesmit, nem elfogadott, és mindenhi h*lyére veszi őket. :(

2011. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én sem hittem sem az ufokban sem a szellemekben.Ma már felnött fejjel mind a kettőben hiszek.Nem véletlenül.......
2011. dec. 19. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!