Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikorra várható az E-Day?

Mikorra várható az E-Day?

Figyelt kérdés

Azok a lények, tényleg sáska módjára fognak lerohanni minket és tüntetik el civilizációnkat?

A nagyhatalmak miért nem tesznek semmit az invázió ellen?


2011. dec. 22. 18:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Akkor te honnan tudsz róluk? És hol nem hagytak túlélőket, linkelnél egy cikket ezzel kapcsolatban? (ha tudod hogy nem hagynak túlélőket, akkor azt is tudnod kell, hogy gyilkoltak, sok ember ismeretlen lények által való legyilkolásával pedig a média is foglalkozik, vagyis kell lennie)
2011. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
pont az előbb linkeltem
2011. dec. 22. 18:55
 23/38 anonim ***** válasza:
Most láttam a linket, ezt visszavonom.
2011. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Az első láp a gears of war címü játékból van. -.-
2011. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
kép* nem tudom hogy írhattam így el. xD
2011. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Azon a linken csak az van, hogy az emberek eltűntek/elmentek egy faluból az 1500-as években, és egy férfi aki 3 évre otthagyta az ott élő családját nem talált semmit. 3 év alatt simán elmehettek onnan, több okuk is lehetett rá, ráadásul nem voltak csontok, vagyis nem valószínű hogy meggyilkolták őket. Abban az időben a kommunikáció elég nehézkes volt, főleg hogy az volt az első európai település Észak-Amerikában, egy szigeten.
2011. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ez egy ezzel a témával foglalkozó (magyar nyelvű, úgyhogy fordítási bakik kilőve) cikkben volt:


"A telepesek egy része visszahajózott Angliába, és amikor legközelebb visszamentek, a sziget teljesen üres volt. Embereknek nyoma sem volt, se támadásnak, se síroknak. Az egyetlen amit hátrahagytak, két szó volt, amit egy fába véstek, CROATOAN és CRO.

Az 1880as években egy, Észak-Karolinában élő férfi benszülöttekről írt, akiknek szép bőre, világos szeme és haja volt és Anglo csontozattal rendelkeztek."


Na ez vajon miért lehetett? Valószínű, hogy egyszerűen nem tudtak megélni a szigeten, ezért átköltöztek a kontinensre, de ezen kívül is ezernyi valószínűbb magyarázat van, mint a Föld alatt bujkáló sáskaszerű idegenek.

2011. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Az az anglo angol akart lenni, csak a cikkben elírták és elfelejtettem kijavítani.
2011. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
A Hope nevű település megsemmisülése, valamint az egy túlélő nem a Prototype című PC játékból van? Abban a települést valami vírus pusztította el, egy túlélő maradt, akit a hadsereg elvitt kísérletezni. :D
2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, ha máig se találtak semmi nyomot, annak ellenére, hogy még mindig folynak a kutatások. ( [link] ) Egy másik oldalon azt írták, hogy DNS vizsgálattal se jutottak semmire, vagyis a leszármazottaikat se találták meg. Ha pedig megölték őket, akkor legalább a csontjaikat meg kellett volna találniuk, de semmi. Mindenesetre érdekes...
2011. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!