Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már ufót?

Ti láttatok már ufót?

Figyelt kérdés
Mert,én még gyerekként igen! Olyan hét,nyolc éves koromban a kertes társasházunkban amelyben laktunk!Fényes nappal anyukám fogta a kezemet,és beszélgetett a szomszéd Éva nénivel,én meg untam magamat és nézelődtem! És két fa között egyszer csak egy körülbelül egy egyméteres fekete fehér tényleg klasszikus csészealj alakú valami, kissé fölfelé irányuló mozgással nem túlságosan gyors mozgással haladt! Meg sem bírtam mukkanni!Amikor oda szóltam anyámnak akkor figyelmen kívül hagyta,és beszélgetett tovább Éva nénivel! Úgy néhány hétre rá,a homokozóban tevékenykedtünk egy Ancsa nevű szomszéd kislánnyal,amikor is ő szintén látta néhány másodpercig! Onnan tudom,hogy nem hazudhatott ,mert ő is rögtön mondani akarta de addig meg sem bírt mukkanni! És akkor megkértem hogy rajzolja le nekem ,és ő is pont ugyanazt rajzolta le! Csak szárnyakat is rajzolt melléje! Mert ha repült akkor biztosan voltak neki szárnyai is! Ő legalább két évvel fiatalabb volt nálam! Már harminc éves vagyok és sok ismerősömnek elmeséltem ! És tudom mit láttam !
2011. dec. 27. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Lehet, hogy UFO-t láttál.

Már a NASA is levette a titkosítást és kiderült, hogy Roswellben tényleg egy űrhajó esett le.

2011. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, láttam.
2011. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2011. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kétszer láttam már csillagnézés közben nagyobb fehér pöttyöt.

Először valami fura csillagnak néztem, de aztán hirtelen tett egy gyors mozdulatot, majd eltűnt.

Nem tudom mi volt, semmi "földi" dolognak nem tudok ilyen gyorsaságot tulajdonítani, így marad a gyanú, ufo-jelenség volt.


Egyszer ijedtem meg nagyon, a közelben fölöttem nagyobb fénycsóva az égen, hirtelen tűnt fel.

Majd jobban megnézve láttam, csak egy repülőgép, a ködlámpája elég élesen vágta a ködöt...

Dehát éppen éjszaka mentem át egy nagy mezőn, olyankor hajlamosabb az ember jobban ijedezni az ilyesmitől :)

2011. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyet le is szedtem puszta kézzel
2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer láttam de messze voltak.
2011. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is láttam.

először még kicsi voltam, olyan 10-12 éves max. lent a játszótéren sétáltattuk anyukámmal a kutyát, és láttam, hogy egy velem szemben lévő ház teteje felől oldalazó mozgással egy diszkosz alakú, narancs színűen (és közben néha piros-sárgán is) pulzáló, hangtalanul repülő tárgy repül. utána elindult azt hiszem felfelé. de a többit már nem láttam, mert szóltam anyumnak, hogy azonnal menjünk haza, mert félek :D arra még emlékszem, hogy a kutyánk(egy nem kicsi, majd' 60kg-s rottweiler) teljesen lemerevedett, és "nem akart" hazajönni, úgy kellett rángatni :D

meg egy táborban, 14évesen is láttam ilyet :D ugyan ez a hatalmas(akkor nagyobbnak láttam) narancs színűen világító izé repült el lassan felettünk :D

furcsa dolgok ezek, de tényleg ilyen repülőröl nem tudok, de lehet létezik? :D és nem is ufó :D

2011. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm !Akkor ilyen dolgokról nem csak nekem vannak emlékeim! :)
2011. dec. 30. 10:48
 10/13 anonim válasza:
#7 Lehet , hogy ilyen kívánság lámpás volt.Az is narancssárga :D
2011. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!