Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok igaz lehet?

Mit gondoltok igaz lehet?

Figyelt kérdés

Vagy csak összeesküvés elméletek??

[link]


*****


Ez egy nagyon para film, nekem meg van dvd én de aki szeretné megnézheti. Arról szól, hogy mivel a holdnak csak az egyik oldalát látjuk, ezért a nasa képeket készített a másikról. A képeket mind zárolták ki tudja miért, és csupán néhány retusált fekete- fehér képet hoztak nyilvánosságra. Ezeket a képeket pár ember kiszínezte és tényleg jól látható kék űrhajónak-látszó foltok voltak a felszínen.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 7. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Érdekes írás.
2012. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De ha ez igaz, akkor már csak azt nem értem, mi a jó büdös francért titkolnák ezeket az emberiségtől? Az ufókat még megértem az ok káosz törne ki. De ezt miért kéne titkolni előttünk?
2012. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet h igaz de eszt mi úgyse tugyuk meg.
2012. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Ezt már olvastam .


Több pontban is lehet cáfolni.

Például:

1. Az űrhajósok szoktak a csillagok állásából is tájékozódni.


2. Az emberi emésztés képes ,akár fejjel lefelé is működni köszönhetően a perisztaltikus mozgásának. Ennek fényében szerinted mi a nehezebb a gravitációval való küzdés ,vagy a súlytalanság?


+A hidegháború alatt nem érte volna meg az amcsiknak ilyet kitalálni ,mivel ,ha az oroszok rájönnek. Legnagyobb győzelmükkel ócsárolhatják a dekadens hazug kapitalista rendszert.


++ Ha ez igaz lenne ,akkor 38 országból származó asztronauták mind egy óriási összeesküvésének a részesei lennének. Mint tudjuk 514 ember járt az űrben ,ha ők mind a részesei lennének egy nagyon bonyolult és összetett dolog húzódna a háttérben. Minél bonyolultabb annál könnyebben lepleződik le, 50 év alatt már rég kiderült volna.


A filmet nem láttam ,de biztos érdekes lehet.

2012. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az... A film kb arról szól hogy egy nagy kitalált hazugságmasszában élünk. A NASA nál áll vannak földönkívüli tisztek, és szerintem kicsit fura, hogy szinte az egyik holdraszállásos képen se láthatóak a háttérben csillagok!

[link]

[link]

[link]

és hogy hogy lengedezik az a zászló a SZÉLBEN??

2012. jan. 9. 14:10
 6/19 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy jártunk a holdon de ne mondjátok már hogy kavicsot gyűjteni mentünk! Lehet hogy valami olyat is láttunk ami nem tudom mi de valami... És az is érdekes tény hogy a hold kb 5.3 míg a föld kb 4.2 milliárd éves, és a hold tömegvonzása olyan kicsi hogy elvileg üregesnek kéne lennie
2012. jan. 9. 14:15
 7/19 anonim ***** válasza:
14:08! Azért,amit leírtál...
2012. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: a zászló azért lengedezett a szélben, mert nem zászló, hanem egy műanyag (vagy spec. anyag) ami úgy van kiformázva mintha egy lebegő zászló lenne. Azért ne gondoljuk már a NASA-ról, hogy ennyire hülyék. Ha át akarnak verni, akkor nem raknak be egy ilyen nyilvánvaló marhaságot, hogy lengedezik a zászló a Holdon (mellesleg ha elméleted szerint egy stúdióban készültek ezek a képek, a zászlónak ott sem kellene lengenie).
2012. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És azt mivel magyarázod hogy nincsenek csillagok a háttérben?
2012. jan. 12. 10:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Keress rá, elég sok helyen írtak róla magyarázatot.
2012. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!