Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg létezik 404? Igazából...

Tényleg létezik 404? Igazából ki ő?

Figyelt kérdés
tudom hogy valami UFO kutatássa foglalkozik(vagy rosszul tudom?)de már mindenhol olvasom de nem tudom hogy ki?
2012. jan. 12. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 14. 11:06
 12/17 anonim válasza:

lehet hogy furán fog hangzani de van aki igy kérdezett kiaz ördög az a 404.

nos mivel ő rejtőzködik talán LEHET hogy van valami a multjában amit megbánt de nem komoly dologra gondolok lehet pl hogy ha már ezoval kapcsolodik a neve pl lehet ho feketemágiát alkalmazott vagy valami ijesztőt látott.

2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
daraboló
2012. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
uFO kutató
2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
www.404fanclub.tk
2012. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy színes, sokoldalú egyéniség, akit érdekel az ezotéria és ufológia. Csak tegnap reggeltem, de már írtam is neki privibe ufo-ügybe, de látom más is. Szóval tuti nagy hatással van az emberekre.

Remélem tud nekem segíteni, bízom benne, bár sztem mindenkinek meg kell(ene) adni a bizalmat!

Ébresztő emberek! Segítsétek egymást, ahelyett hogy civódtok, ebben követendő példa az biztos!

2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
404 pont olyan ember mint te vagy én vagy mindenki,eszik,iszik,fingik,szarik,néha igazat mond,néha hazudik.Ember! Minden ember csak a saját múltját ismerheti a másét nemigen. Szóval senkiből nem szabad legendát csinálni addig amig nem tesz le valamit az asztalra.
2012. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!