Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO Akták - A Brazil Roswell....

UFO Akták - A Brazil Roswell. Átverés vagy Eltitkolt igazság?

Figyelt kérdés

Ma láttam a TV-ben az UFO Akták - A Brazil Roswell c. epizódját amit meg is találtam, Youtube-on. Egy fényről számoltak be és ami a háztetőn és az ablakon világított be és megsebesítette őket. Ti mit mondtok erre?



Itt a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Lp7QfZ99eFY


2012. jan. 28. 15:47
1 2
 1/15 H.Jani ***** válasza:
Ezt már ezerszer meg lett beszélve. Az egész meg volt szervezve hogy úgy látszódjon mintha átverés lett volna. Vagy valami ilyesmi.
2012. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
..tudom hogy jól esik hinni ilyesmiben a nagy büdös igazság az hogy az esetek kilencvenkilenc százalékában egyszerű félreértésröl van szó az észlelő simán benéz valamit ,vagy sokkhatás alá kerül, pl erős elektromágneses térben és halucinál nem kell mindent elhinni amit a tévében látsz
2012. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17:12- nek tökéletesen igaza van! A tv be azt mondták hogy a Roswelli ügy nem igaz, de ezt nem kell elhinned mert a tv mondta! :D
2012. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és az erős elektromágneses térről még kiegészíteném az előzőket: hallucinációkon kívül tartósan(évtizedek) (főként agy) rákot is okoz.
2012. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nrrolli ***** válasza:
UFOK LÉTEZNEK ÉN BE IS TUDOM BIZONYITANI
2012. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencsed van, 404 valaszol.
2012. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hajrá nrroli bizonyitsd
2012. jan. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ne biztasd mert a végén berakna nekünk ide egy földönkívülit és vagy elfogják vagy vége a gyakorinak :D minket meg megfenyegetnek aki ezt olvasta azt megfenyegetik>.<HALÁLOSAN

Hidd el én már tudom :/

2012. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha mégnagyobb szerencséd van,akkor 404 nem válaszol :D!
2012. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van...
2012. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!