Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttad az UFO-t? Vagy lehet...

Láttad az UFO-t? Vagy lehet hogy meteor volt? Olyan hangos volt hogy azt hittük világvége van!

Figyelt kérdés
01.48-kor haladt át a házunk felett nagyon hangos volt és piros és sárga színű! Egerbe lakunk. Lakik még valaki Egerbe aki látta?
2012. febr. 4. 02:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mért nem fényképeztétek le? Nekem nagymamám ott lakik holnap felhívom telefonon hogy látott vagy hallott -e valamit.
2012. febr. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Egerben lakom, semmit nem hallottam. Melyik részén laksz?
2012. febr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

biztos az utolsó utáni malév gép volt! :)


amugy meg nem minden ufo!!!

2012. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
repülőgép volt!
2012. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
erre szerintem csakis 404 tudja a választ. 404 ha ide is írsz kérlek válaszolj priviben. köszi.
2012. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Valami térfigyelő kamera nem vette fel?
2012. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te hol laksz és egert sem ismerem, de

[link] itt idoképfelvételen között az utolsó jan. 3.-at ha letöltöd a 30. másodpercben a bal also sarokban van valami nagy felvillanás...

Esetleg ha betájolnád a nappali kép alapján hogy te arra laksz e, vagy sem az jó lenne... Aztán kereshetnénk valami közelebbi kamerákat is:)

2012. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja de most látom ez valószinuleg nm az mert igy villog tobbszor is. Meg lehet nem is abban az orában készült....


Viszont jó lenne ha részlteznéd hogy milyen sebességgel haladt mekkora lehetett milyen magasságban volt ez az azonosítatlan tárgy, milyen formája volt, a fények milyen alakúak voltak..A hangja mihez hasonlított. ...Meg mindent amit tudsz róla..

2012. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a jelenség erő hanggal ért véget akkor akár gömbvillám is lehetett.
2012. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egerben lakom sajnos nem láttam.:(

TE melyik részen laksz?

2012. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!