Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a jódesanyámkínja az a...

Mi a jódesanyámkínja az a Reptoid meg az Anununinuninki vagy mi? :D

Figyelt kérdés
Mert itt látom h így jönnek el meg úgy jönnek meg halál meg ilyenek. Ami azt illeti nem sokat járok ide de most meg láttam és érdekel mi az új divat, mitől fosik a nép ;). Képeket is ha lehet!
2012. febr. 11. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
fantázialények
2012. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Reptoidok az emberiség létét fenyegető idegenek. Az anuninki vagy mit én sem tudom. Lehet, hogy a Reptoidok titkos fegyverének a neve? hm. mindjárt utánanézek...
2012. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
anuizé ügyben ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=u3LVrP1YdUE azt hiszem, itt a vég :(
2012. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

egy , ha nem az eddigi legbénább összeesküvés elmélet, majdnem olyan gyökérség mint az hogy lapos a föld,

röviden arrol van szó hogy réges régen egy faj teremtette az embert ezek az annómukik vagy retardoidok, de most telelett a tökük és jönnek kiirtani, számos követője van a témának egyesek szerint pl a Brit királyi család is ilyen gyiklényekböl áll mondjuk Károly herceget elnézve ezt az egyet elhiszem....

2012. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. Ja ezt sejtettem! Kösz

2., 3. jó ijesztőek, hogy be ne fossak :D köszönöm a válaszod

4. hát igen énis körülbelül így gondolom :) köszönöm a válaszod

Esetleg egy képet tudtok adni, mert jó volt a video csak nem tom melyik melyi. :D előre is kösz!

2012. febr. 11. 16:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Xenu: [link]

Reptoid: [link]

Annunakik: [link]

Örülök, hogy segíthettem! Vigyázz magadra!!!

2012. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Reptoid az kicsi, de ugyanúgy 7 csakrája van, viszont jóval okosabb mint te, az Annunaki az hatalmas kb mint a yeti, valszeg az egy mutáns Reptoid annunaki. Az A-nek 10 csakrája van.
2012. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
52%
mi van? Aluminiummiki?
2012. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látjátok még a nevüket sem tudjátok leírni. Csodálkoztok rajta hogy hülyék vagytok ?!:D
2012. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!