Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért szkeptikus az, aki nem...

Miért szkeptikus az, aki nem hisz a reptoidokban és hasonló hülyeségekben?

Figyelt kérdés

Nem vitatkozni akarok.. De ha valaki nem szkeptikus, annak mindent el kell hinni?

Én hiszem, hogy nem vagyunk egyedül, de ez már túlzás.


2012. febr. 25. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
azért mert kételkedik ezeknek a létében szkeptikus egyenlő kételkedő bár szerintem a gyakorin ez inkább szitokszó amit a kevésbé intelligens kollégák alkalmaznak....
2012. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

nem a sajat szavaim de teljes mertekben tukrozik a velemenyem arrol mi is az a szkepticizmus:

"A szkeptikusok ideális esetben mentesek minden előítélettől – egy állítás vizsgálata előtt soha nem zárják ki annak a lehetőségét, hogy a jelenség valóságos, vagy hogy a kijelentést tevő személynek igaza van. Amikor azt mondjuk, szkeptikusak vagyunk, mindössze annyit állítunk: látni akarjuk a bizonyítékokat, mielőtt bármit is elhiszünk."

Ugyanakkor egyesek egyenesen csalok es bizonyitekokat hamisitanak amit a "gonosz tudosbacsik" le szoktak leplezni.

2012. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Előző:

Azt hiszem, ez teljes mértékben kielégítő és pontos meghatározás. Én semmit nem utasítok el véglegesen, de akarom látni a bizonyítékokat. Ha valaki képes egy támadhatatlan és kétségbevonhatatlan bizonyítékot szolgáltatni számomra, hogy léteznek reptoidok, akkor nem fogom dacból elutasítani. De néhány LSD-t használó és lelkileg sérült figura állításai nem elegendőek bizonyítéknak.

2012. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert itt már mondták, hogy a szkeptikus aki nem ért hozzá és a fáradtságot sem veszi hogy utánanézzen, mert ha utánanézne tudná hogy vannak Reptoidok meg Slanderman és Molyember !


Minden küölföldi ufositeon ismerik a Reptoidokat & elfogadják, szal aki nem ismeri az hiányosságokban szenved, vagy egy troll ! aki direkt jön ide hülyíteni

2012. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
17:14 vagyok;igazan nem ertem mi volt a valaszomban az ami arra keztetett valakit hogy lepontozzon;szerintem normalisan irtam.
2012. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

No, a reptiodokkal kapcsolatban...

Még régebben olvastam sokféle dolgot róluk, mert érdekel az ilyesmi, és minél több helyen olvastam, annál nagyobb és több különbséget találtam a leírásukban, hogy a föld alatt, vagy az űrben vannak-e, itt vannak-e, jönnek-e, jók-e, rosszak-e, így el kellett könyvelnem, hogy bár volt 1-2 jó történet, de nincs valóságalapja.

2012. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mirk ***** válasza:
100%

Ahogy már írták előttem, ezen az oldalon a szkeptikus szitokszó, nem a valódi értelmében használják.


A spiritualista/reptoidszakértő páciens bemegy egy könyvtárba és elolvas egy fantasy vagy sci-fi regényt. Nem fog hinni a zolokorofitoloidokban, vagy az egyszarvúban, mert tudja, hogy amit olvasott, fikció, rá is van írva a könyvre. Ezt egyébként el lehet játszani filmmel, vagy weboldallal is.


De ha a szegény páciensünknek nem tüntetjük fel a borítón nagy betűkkel, hogy FANTÁZIA, vagy urambocsá van képünk azt írni, hogy VALÓDI!/MEGTÖRTÉNT/HITELES, akkor ez a szegény ember képes ELHINNI amit olvas/lát/hall.

Attól függetlenül, hogy a szerző maga sem gondolja komolyan az egészet, mert ez csak marketingfogás/üzlet/vicc/agymenés.

Bírom az ilyet, amikor valamelyik okos írja, hogy azért igaz amit mond, mert olvasta valahol, vagy mondta neki valaki.

Mert az írott és kimondott szó kivétel nélkül mindig szentigaz.

Szegény buta emberek.

2012. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki eddig irt mindenkinek igaza van :D es nekem is az allasom ez...
2012. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!