Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Eladnád a házadat és az...

Eladnád a házadat és az autódat, egy ezotériás tanításért, mint 404?

Figyelt kérdés

Olvasom 404 válaszatit és elgondolkoztam, hogy vajon neked érdemes lenne-e illetve bárkinek az hogy akár a házát és az autóját is pénzé tegye, hogy magas ezotériás tudásra tegyen szert. 404 is tanulta valahonnan azt amit ismer és itt nagy közönsége van, ez mutatja hogy a fóumán az érkezte rekordlátogatottságot ért el "A fórum rekordlátogatásának számát 12 megjegyeztük Kedd, 9:40 PM, 2012-02-21"


"Sokba került. Akkoriban el kellett adnom a házam és az autóm hogy ki tudjam fizetni, de megérte. Nem bántam meg mert nem nélkülözök, meg van mindenem amire szükségem van, és főleg azért nem bántam meg mert sikerült felvennem a kapcsolatot egy idegen civilizációval és ez nekem mindennél fontosabb volt. "


[link]


Valóban megérte, mert így felvette a krixkrax nevű idegen lényekkel a kapcsolatot, de általánosságban megéri-e ? te megtennéd, ha ilyen helyzetbe kerülné ? Valójában megéri-e ?


2012. márc. 7. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az a nagyon gusztustalan, aki ilyen mértékben lehúzza a tanulnivágyót. Gondolkozzunk már! Mi az ördög kerül ezen milliókba, vagy tízmilliókba? Az ezo oktató yachjta.
2012. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő sem adta el a házát,csak kitalálta a sztoriait.
2012. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne higgyél egy feltűnési viszketegségben szenvedő pszichopatának !
2012. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
én 404et adnám el parizer alapanyagnak
2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És még hogy 404nek nincs szektája...
2012. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!