Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te találkoztál már ufóval? Ha...

Te találkoztál már ufóval? Ha igen hogy történt és milyen volt?

Figyelt kérdés
komoly a kérdésem és komoly választ is szeretnék rá kapni...az ufók létezése bizonyított!
2012. márc. 9. 22:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
ne várj sokat a gyk-ás tagoktól,mert mindent poénra vesznek,hogy lazábbnak tűnjenek...de ha látna egy ufót valamelyik utána már persze nem lenne ilyen vicces a gyerek.
2012. márc. 10. 10:15
 22/29 Scarlett Butler válasza:
én már találkoztam földönkívüliekkel... pár éve hűvösvölgyben sétálgattam este, amikor egyszer csak gyengének, levertnek éreztem magam. Leültem egy padra, amikor hirtelen fény vakított el. A fényből előlépett egy kék bőrű, kb 2m-es lény. Legalább 20 szeme volt az egész testén. A teste leginkább egy vázára hasonlított. Az összes tekintetéből sugárzott a megértés és a nyugalom. Elkezdett hozzám furcsa nyelven beszélni. Adott egy üveget,amiben átlátszó folyadék volt. Amint beleittam, megértettem a nyelvét. Azt mondta, hogy elvinne megvizsgálni. Beleegyeztem. Felvitt egy kb 20 m magas űrhajóba. Az űrhajó csészealjra hasonlított, és rengeteg színben világított. A vizsgálatokra nem igazán emlékszem, de miután felébredtem a laboratóriumban pár pillanatra, megköszönték, és azt mondták, hogy most megtermékenyítenek. Ezután már semmire nem emlékszem. Az ágyamban ébredtem. 9 hónap múlva megszületett a kék kisfiam.
2012. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Utolsó:

XDDD

2012. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
földönkívülivel nem találkoztam, és nem is akarok. Viszont vmi egészen furcsát láttam 1 hónappal ezelőtt az égen. Nagy fényes csillagszerű valami volt, ami lassan elhalványodott, majd elrepült, közben kék, fehér és narancs színűre változott ezt is lassan tette meg, nem úgy mint általában a repülőgépek. Érdekes volt, azóta még 1-szer láttam pár nap múlva.
2012. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
ez a leggyakoribb amit mondasz ilyet látnak legtöbbet.
2012. márc. 12. 16:48
 26/29 Phenom1971 válasza:
Kb 3 honappal ezelött az ismeröseim fényes nappal a lakotelepi buszmegálloban állva egy lopakodo gépre hasonlito jármüvet láttak talán 100 méterre a földtöl repülni. Hangtalan volt, és teljesen kivehető az alakja. Többen látták a buszmegállobol. Ez elképzelhető? Mert számomra hihetetlen, de váltig állitják hogy igaz.
2012. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
miért hihetetlen?az ember a legbutább "értelmes" faj,mert azt képzeli hogy az egész univerzum ura {mellesleg nem egy univerzum van hanem több}és hogy rajta kívül nincs senki...
2012. márc. 14. 15:20
 28/29 Phenom1971 válasza:
Ha valaki hisz abban hogy vannak még az emberhez hasonlo értelmes lények akkor az én vagyok. Csak még abban nem vagyok biztos hogy ezek egy másik bolygóról, dimenziobol jöttek vagy itt élnek e köztünk.
2012. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
hát ha idegen akkor az azt jelenti hogy nem innen származik,de élhet itt is
2012. ápr. 4. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!