Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van kevés UFÓ észlelés...

Miért van kevés UFÓ észlelés amikor ebben az évben van az invázió?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 23:18
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ne legyetek türelmetlenek, az idegen hajók hamarosan felfedik magukat, de vannak törvények a galaxisban

Elvileg nem kell sokat várnunk, pár kormány váltás és már jönnek is!!!!

Adig nem szálnak le amég , nem lesz egy olyan kormány amit elfogadnak az idegenek!

Tudtommal lesznek átrepülések, nem olyan gyakran hiszen ha tul sokkan jönnének akkor azt hihetnénk hogy invázió van!! Ezért is csak egy két átrepülésre lehet számítani világszerte havonta, és leszállások is lesznek !!!Ezeket nem én mondtam hanem egy ember aki az életét erre tette fel!

2012. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kevés?? Életemben először ebben az évben már harmadszor látok furcsa gépeket az égen este.
2012. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mert nem lesz invázió, és reptoidok sem léteznek...

és a télapó sem létezik, igazából az anyukád tölti meg csokival a csizmádat reggelre...

2012. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert valaki véletlenül meglőtte a reptoidokat a szempontpuskával, és rájöttek hogy nagyon rossz dolog az invázió. Ezért eltolták a biciklit a szomszéd galaxisba az egerekkel együtt. Most ott építenek pángalaktikus rekreációs központot, visszavont diplomás köztársasági elnökök számára.
2012. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hogy így leplezzék a zinvázió előkészületeit. Hiszen, mint tudjuk, ez pont azért gyanős, mert nem gyanús!

http://www.youtube.com/watch?v=YBosVmOOdxU

2012. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mókusfácán válasza:
Mert a földön élők 99%-a reptoid....
2012. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 SWf0918cl válasza:

Üdvözöllek!

Nagyon sok hajó álcázva közlekedik. Vagy szószerint "láthatatlan", illetve beleolvad a környezetbe. Így nappal is(mint éjszaka) könnyűszerrel cikázhatnak.

Mivel az ember is kíváncsi rájuk, s nyomukba erednek.

2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Akkor én most reptoid vagyok? Esetleg én épp az 1%-ba tartozom?:OOO
2012. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenki nagyon nagy arc.Régen röhögtem ilyen jót"elrohadt a krumpli" szakadok xDD
2012. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!