Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallott valaki arról, hogy...

Hallott valaki arról, hogy egy apuka (nem tudom hol, gondolom az USA-ban :D hol másutt) videora vette, amint egy földönkívüli benéz az ablakon?

Figyelt kérdés

Egy apa azt hitte, hogy a lányát kukkolja valaki, és ezért kamerát helyezett el a házban, hogy megnézze ki is zaklatja a lányát. Majd a videon (állítólag) ott néz be az ablakon egy földönkívüli.

Olvastam ezt valahol és kerestem a videot, de letörölték aznap, miután megírták ezt. Valaki látta a videot? Nem értem miért törtölék, amikor annyi marhaság van fenn a neten ezekről.



2012. márc. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
igen én láttam is a videót, elég gagyin néz ki az az űrlény, de ha letörölték akkor az biztos nem véletlen ;)
2012. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Több info-t légyszi! :-)
2012. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezel volt tele egy időben a Youtube...Hát nagyon "hitelesnek" tűnt :D! És igen,hát hol máshol történhetett ez meg,mint az USA-ban :)! Szerintem kamu volt egy az egyben.
2012. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért megnéztem volna a videot, mert eléggé felfújták a dolgot 1-2 "hivatalos" oldalon. :D Lemaradtam :(
2012. márc. 31. 16:23
 5/5 volus ***** válasza:
amit törölnek a youtube-ról,az valós,amit nem,az nem az.
2013. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!