Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 Segíts, lehet hogy engem...

404 Segíts, lehet hogy engem is elvittek?

Figyelt kérdés

Szia, nem régóta vagyok itt, csak elmondtam a sztorit egy barátomnak és hozzád irányított, mert azt mondta, 'ebben utazol', és elég hülyeségnek tartottam az egészet (bocs) de aztán elolvastam a posztokat és iszonyúan megijedtem, mert ugyanilyen tünetek vannak nekem is!


márc. 24. reggel fej, és hasfájással ébredtem, és tökmeztelenül! a pizsamám azóta sincs meg, és biztos hogy pizsamába feküdtem le, amúgy se alszom teljesen meztelenül. nem is mentem melózni, hanem a dokihoz, azt hittem bekaptam a vírust aminek már szezonja sincs...de az orvos a fej és hasfájáson kívül nem talált semmit, tehát hazamentem. Otthon kidobtam a taccsot, és észrevettem hogy valami keményebb dudor van a köldököm felett 1, 1,5 cmrel, nem kitüremkedő, de szabadszemmel egy kicsit lehet látni. az azt követő napon még hánytam de utána semmi. azóta kérdeztem meg a barátom és írtam ide...tényleg elvittek vagy csak paranoiás vagyok? TUTI hogy pizsamában aludtam! kérlek segíts!


2012. ápr. 2. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van olyan hogy a pedáli humanoid flották elrabolnak embereket hogy nyomkövetőt tegyenek beléjük ami egyben önmegsemmisítő is.

tudnak vele téged irányítani hogy információt szerezz a hamarosan bekövetkező reptoid invázióról..

ha bebuknál akkor megsemmisítenek..

nem csak azóta lehet benned hanem sokkal régebb óta...csak azért nem emléxel mert "küldetésen voltál"


amugy csak vicceltem...

a köldököd felett ahol leírtad ott egy nyirokcsomó van és ha kitapintod akkor észreveszed hogy a szegycsontod alatt kb 3 cm-re is van egy, amik vírusos fertőzéskor gyulladás hatására megkeményedhetnek..

és a meztelenség is a hőhullámok miatt volt, csak nem emléxel arra h levetkőztél...

2012. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már van ilyen cucca 404-nek, nem fog ráharapni, tetess magadba más holmit, pl világító kristálygömböt.
2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, nem hiszem hogy a nyirokcsomónak ilyen alakja van...és ha leveszem a pizsamám arra tuti emlékszem!
2012. ápr. 2. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
404 már nincs itt. Itt keresd fel sürgősen, regisztráció után kérdezhetsz tőle: [link]
2012. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Iszonyat buli volt, te tényleg nem emlékszel semmire ?

hát jól kiütötted magad, mi azt gondoltuk, hogy te nem vagy ember, olyan dolgokat csináltál, hogy én 1 hónapig hánytam volta utána :)

A videókat csak tiszteletből nem raktuk fel a netre.

2012. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

404 biztos segít neked. Nézd csak ide gyakran szokott írni:

[link]

2012. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Tuti elvittek". Mire gondoltál? Paranoiás vagy! Fogadok, hogy valami "normális" problémád van. Mellesleg minek írsz éjfélkor??

Egy lehetséges ok: alvajársz. Szerintem helyezz el valamelyik éjjelre egy kamerát a szobádba, az levideózza, hogy mi történik...

2012. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj,hogy elvittek, hanem az,hogy visszahoztak!
2012. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező ! Pont ugyanezek a problémáim voltak, annyi különbséggel h Én meztelenül feküdtem le és pizsamában ébredtem. Elmentem egy UFOszakológushóz, és mondta hogy ez teljesen normális, mert nem tudunk róla hogy elvisznek és visszahoznak, és hogy több jele is van. Akit egyszer elvisznek onnantól kezdve minden hónapban telioldkor elviszik. De nem lesz bajod ! Nekem 6 éve tart :)
2012. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!