Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan repülnek a lepkék?...

Hogyan repülnek a lepkék? Lehet köze az ufómeghajtásnak?

Figyelt kérdés

Valamikor még kb 15 éve hallottam, hogy a pillangókon bizonyították, hogy nem a szárnyuk miatt repülnek és hogy a mai tudomány szerint nem tudnának repülni a bogarak sem. Azt mondták a biológusok, hogy azért tudnak repülni mert nem tudják, hogy nem is tudnának.


Lényeg, az hogy pl a lepkénél van az hogy a szárnyai alkalmatlanok a repülésre, ha megfigyeled túl lassúak és nem is a repülési irányhoz elleszkednek. Valami más miatt tudnak repülni és a tudósok nem is értikmi miatt, akkoriban hallgattam Egelyt ezzel kapcsolatban és olyasmit mondott hogy valamilyen elektrosztatikus meghajtás áll a háttérben és Hargitiai Károly szerint az idegenek is ilyen technológiával jönnek ide. Tuda erről valaki valamit mondani ?


2012. ápr. 6. 11:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
De például volt szomszédoméknál a macska repült, pedig neki még szárnya sem volt, csak a szomszéd kölyök makacsul hitte, hogy ha kitartóan dobálja a kerítésen keresztül, akkor majd egyszer csak felröppen.Igaz, az csak 5 éves volt..
2012. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

30-as:


valamit félreértettél, az az idézet kb 40-50 éves lehet és a kozmetikusnő mondta...

az 1) pontban ott van a magyarázat...

2012. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

"Akkor megmondanák a nagyokos tudósok, mi a frászfenének van a rovaroknak szárnya?Talán dísznek?"


Éppen ez az idézet lényege, hogy nem tudják miért van. Nem repülésre az biztos, mert enélkül is repülnek és az a szárny teljességgel alkalmatlan arra. Gondolom a párkeresés elősegítésére, mert nagyon szép formás és színes is, de lehet más célt szolgál, ez még az utó korra vár.


"A repülő is nehéz,a szárnyai viszont súlyához képest könnyűek, mégis repül.Ja, igaz, nem tudja, hogy nem tud repülni, biztos azért sikerül neki...Erre még nem is gondoltatok? "


A repülő az más ! Azt tudjuk hogyan emelkedik fel, ismerjük a fizikai alapelveket, üzemanyag hajtja, de a lepkéknél ilyen nincsen ! Gyerekek ti ténleg ennyire sötétek vagytok ?!


yos.


a trollkodás aki tudva és akartan, hülyeségekkel írja tele a rovatot, mint te sokszor, bár van néha kivétel amikor nem is tudod hogy lükeségeket írsz. Így valóban nem vagy teljesen troll, hanem inkább butácska trollféleség.


Amit írsz az agymenés. Én egy tudományos műsorból írtam.


Fehér Szakáll


Sajnos amiket összeírkállsz, az távól áll a kérdésben közőlt kísérlettől. Nekem nem baj, hogy sok szabadidődben itt írod tele a válaszokat, de legalább ne offolj.

2012. ápr. 14. 23:52
 34/38 yossarian44 ***** válasza:

Akkor hol is van az a tudományos műsor?


Mert a neten nem találtam... hogy lehet, hogy csak te láttad, más nem?


"a trollkodás aki tudva és akartan, hülyeségekkel írja tele a rovatot"


Na figyi, ezek a tényleges hülyeségek ebben a rovatban:

- "a pillangókon bizonyították, hogy nem a szárnyuk miatt repülnek és hogy a mai tudomány szerint nem tudnának repülni a bogarak sem. "


Ez baromság, a tudomány nagyon is tisztában van azzal, hogy hogyan repülnek a bogarak, a mai tudomány nem állítja, hogy nem tudnának repülni.


- "Azt mondták a biológusok, hogy azért tudnak repülni mert nem tudják, hogy nem is tudnának."


Melyik biológus mondott ilyet, és mikor?

Felfogod mekkora hülyeség ez az egész mondat?


- " a lepkénél van az hogy a szárnyai alkalmatlanok a repülésre"


Ez ökörség.


A kedvedért újra:

[link]


Tessék, még a wikipédia is rendelkezik információval arról, hogy hogyan repülnek a rovarok, amelyek szerinted alkalmatlanok a repülésre. Azt állítod mellé, hogy a mai tudomány is így gondolja, holott nagy f.aszt.


Képtelen vagy felfogni, hogy alapvető információkkal nem vagy tisztában?

2012. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Sajnos amiket összeírkállsz, az távól áll a kérdésben közőlt kísérlettől."


A kísérlettől lehet, de az idézetet szépen tisztázza, egyébként:

olvasd el ezt az alja felé a mítosznál:

[link]

és ezt a referenciák közül:

[link]

2012. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon berúgok és elhitetem magammal hogy tudok repülni én is tudok majd? :O
2012. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

jajj ti kis tanoncok.

A lepkék nem azért repülnek mert valami eddig talán le nem tisztázott fizikai jelenség, esemény lehetővé teszi számukra, hanem mert eggyé válnak a közeggel, amiben élnek.


Eggyé válnak az Erővel.

2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én ezt legyekre hallottam,meg azt is hogy bezártak egy csomó legyet és néhány ki tudott jönni,ekkor azt gondolták teleportálni is tudnak....Szóval a légyszárnnyal kapcsolatban hallottam ,ezt a földönkívülis kijelentést,hogy az egyes ufok is használják azt a hatás-mechanizmust. Egyébként az volt a lényege hogy a légy szárnya képes beleütközni a szubatomi részecskékbe tehát olyan mintha akkora ellenállás érné mintha folyton falba ütközne.
2012. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!