Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Reptoid invázió lehet...

A Reptoid invázió lehet önbeteljesítő jóslat?

Figyelt kérdés
Mindnyájan tudjuk, hogy ha valamire erősen gondolunk, az bekövetkezik pl titok film. Az ember bevonza a betegségeket is amitől fél, miért ne lehetne ez a Reptoidokkal is? Egyszerűen a sok aggodalom és a maja prófécia is előidézi december 21-én az inváziót ?
2012. ápr. 15. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a Reptoidek miért képeznek kivételt ? Akkor mégiscsak elismered hogy vannak ! Mindenre igaz ez rájuk miért nem :D csőbehúztalak.
2012. ápr. 15. 00:06
 3/13 anonim ***** válasza:
ravasz vagy, meg kell hagyni
2012. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Reptoidek még ravaszabbak, szóval jó lesz felkészűlni.
2012. ápr. 15. 00:17
 5/13 anonim válasza:
[link] hát most komolyan mi az a reptoid és miért paráznak tőlle az emberek?!
2012. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát akkor viszont féljünk nagyon,mert ha sok barom egyszerre,együttes erővel,nagyon intenzíven a reptoidokra gondol,akkor már ki is alakul ez a teljesen új életforma,sőt civilizáci.Javaslom a nagyon nagyon erősen rágondolást,mert akkor még lehet,hogy fejlett technikát meg tudtok nekik termeteni a gondolat erejéval.De ahhoz nagyon erősen kell ám arra gondolni!ÚGyhogy mindneki koncentráljon!
2012. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Nem unjátok még ezt a reptoidozást? Lejárt lemez, ráadásul az egyik legidiótább agymenésetek eddig... Néha elgondolkozom, hogy ti most egy csapat "forever alone" kocka kiskölykök vagytok, akiknek nincs jobb dolga, vagy "felnőtt" emberek, ami ha így van, akkor csak sajnálni tudlak titeket, elmebaj ellen nincs gyógyír.
2012. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ember, szerintem a reptoidoktól te, és a sok hozzád hasonló kocka fél, akit a csajok elutasítanak. :D

Én nem félek tőlük, mert nem léteznek.

2012. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor is készüljünk fel rá. Én már szívesen találkoznék eggyel.
2012. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindig működik az efféle :(


Én évek óta vizualizálok egy reptoidmentes www.gyakorikerdesek.hu weblapot, mindig elképzelem és koncentrálok, hogy a moderátorok végre kiirtják a reptoid témájú kérdéseket a gyk-ról, mint csótányt a kártevőirtók, de hiába. Nem tudtam bevonzani.

2012. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!