Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit tegyek? Egy...

Szerintetek mit tegyek? Egy ideje éjszakánként kb éjjel két óra körül meglátogatnak az ufok! Ez nem vicc!

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Egy ideje éjszakánként kb éjjel két óra körül meglátogatnak az ufok! Ez nem vicc! Az egész 2 hónapja kezdődött. Egy ha jól emlékszem pénteki napon éjjel kettő körül félálomban voltam, és arra eszmélek, hogy fény szűrődik be az ablakon, majd a fal hullámzani kezd,mint ha nem szilárd lenne, és valamik vagy valakik átjönnek a falon, és megállnak az ágyam mellett. Körbevették az ágyat, és ekkor már mozdulni sem tudtam. 7-en voltak, kis testük volt, kopaszok voltak, nagy szemük volt, és telepatikusan mindenféle képet küldtek nekem. Ezután éreztem, hogy fellebegek az ágyról, és ezután egy fehér teremben találtam magam. Többre nem emlékszem, szerintetek álmodtam a dolgot?

2012. ápr. 17. 23:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%

Alvásparalízis.

Mostanában kétszer is volt a téma, neked sem tilos keresni, mielőtt kérdezel.

2012. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Milyen képeket küldtek?

Ha mégegyszer előfordul kérdezd meg mit akarnak tőled.

2012. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg alvási paralízis lehet, ahogy az első írja. Egyébként tegyél egy kamerát ha van a szobába és vedd fel az éjszaka történéseit, ha visszajátszod látni fogod hogy csak forgolódsz. Ha nem akkor gazdag ember vagy ilyen felvételek birtokában. :)
2012. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólj nekik, mert nálam felejtették az Alfa Centauri felé vezető út adatait. Egy tizennyolc dimenzió micsodára írták fel, de itt maradt a kis asztalon.
2012. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
88%
Egészen biztos, hogy alvásparalízis.
2012. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Videót kéne csinálnod hogy az emberek ne nézzenek hülyének:D
2012. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Eléggé egy film jelenetére hasonlít, amit leírtál. De, ha tényleg így gondolod, és nem hülyéskedsz, akkor jó ötlet, amit előttem javasoltak, hogy kamerázd be magad. Ha nincs kamerád, akkor pedig megkérhetsz valakit, hogy figyeljen téged éjszaka (nem írtad, hány éves vagy, de ha még gyerek, akkor is talán megengedik a szüleid, hogy ott aludjon valamelyik barátod).

Viszont nekem is gyanús az alvási paralízis. Nekem többször volt már, bár én fulladni szoktam és pánikrohamom van (mivel attól félek, hogy megfulladok). Nem tudok ilyenkor mozdulni, se beszélni. Ordítani akarok, de egy nyöszörgés alig jön ki a torkomon. Tiszta erőből próbálom megmozdítani valamelyik végtagom, de nem vagyok a testem ura. A szemem szerencsére nem volt nyitva, de akiknek nyitva van, ilyenkor szoktak árnyalakokat, űrlényeket, boszorkányokat látni (akik ráülnek a mellkasukra és "ellopják" a lélegzetüket).

Ennek egyébként az a magyarázata, hogy amikor alszol, az agyad olyan vegyületeket termel, amik megakadályozzák azt, hogy te alvás/álmodás közben mozogj, tehát ha azt álmodod, hogy egy égő házból kiugrasz épp az ablakon, akkor az agyad nem engedi, hogy ezt a mozgássorozatot tényleg meg is csináld. A paralízis pedig akkor következik be, amikor valami miatt felriadsz, pl. egy rémálom miatt. Ilyenkor kell egy kis idő, amíg az agyad leáll a hormontermeléssel, és átáll ébrenléti fázisba. Laboratóriumban is elő tudják állítani ezt az állapotot.

Szerintem ez egy visszatérő rémálom, amiből paralízissel ébredsz a riadalom miatt. Gyerekkoromban volt egy olyan rémálmom, hogy a falból előjött mindig egy szörny, és úgy kezdődött az egész, hogy elkezdtem valakinek mesélni a szörnyről, mintha nem is velem történne meg, de utána már én voltam a főszerepben, és amikor előjött a szörny, felriadtam. Sajnos kicsi voltam, úgyhogy ezen kívül másra nem emlékszem, nem tudom, hogy bénulásom volt-e.

2012. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

A hideg ráz ki ilyenkor. Nekem csak egyszer volt kicsi koromban, hogy felriadtam, nyitva volt a szoba ajtóm, és egy embert láttam hogy jön befelé.. de még a mai napig rossz érzéseim vannak ha arra az éjszakára visszagondolok.

Ez az emlék örökké bennem marad, És még mindig ugyanolyan képet alkot.

De szerencsére azóta nem fordult elő.

Jó hogy egy ilyen témát is kidobott.

2012. ápr. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Utolsó: nem lehet, hogy valamelyik családtagod volt? :D
2012. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Evele123 ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, az én alvásparalízis lényeim is elvittek magukkal hajnalban, magas szőkéknek nevezték magukat (utólag tudtam meg, hogy ez egy ufo-faj), csak olyan emlékem van, hogy megyek át a falon mint a kérdező és puhán visszahuppanok az ágyamba. Volt már olyan is kétszer, hogy valaki leült mellém az ágyra, aki nehezebb volt, mint én, mert besüppedt az ágy. A baj csak az, hogy amikor felébredtem, még be volt süppedve az ágy. Volt olyan, hogy a munkatársam panaszkodott arról, hogy elvitték őt az ufók, egy műtőasztalon találta magát nagyon erős fehér fényben volt és valamit beleraktak a hátába. Ez a valami a vagyonőrök fémkeresőjét besípoltatja, ami előtte nem volt ott. Ez is alvásparalízis lenne?
2012. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!